Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az iskolába ment egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az iskolába ment egy lány a folyosón barátnőivel?

Figyelt kérdés
Vettem a büféből egy ropit, barátnőit megkínálja, én poénból utánuk kiabáltam hogy "Én nem kapok?". Visszajön, rámmosolyog, aztmondja vegyél. Vettem egyet. Csak közbe szóltak hogy el kell mennem az egyik tanárhoz mert beszélni akar velem. Azóta nem tudom mit mondjak a leányzónak, mivel szólítsam meg újra. Sajnos nem vett azóta új ropit :D
2010. okt. 17. 23:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Vett * bocs poén xD
2010. okt. 17. 23:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Bäzdmeg veszel egy csomag ropit. Odaslattyogsz hozzá azt "megegyük eggyütt"- fogalmazd meg szebben, m én nem tudom m egy fäszkalap vagyok a kettes érettségimmel.

19/F

2010. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
xDDD Végülis hmmm :D
2010. okt. 17. 23:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak jó valamire az az érettségi, csak kár hogy nekem is megvan xD
2010. okt. 17. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Na akkor ha kettestől jobb összetudsz rakni egy mondatot ami a lényeget tartalmazza (egyétek meg a suliba a ropit, beszélgessetek közbe+sulin kívűl nincs e kedve megenni egy kalácsot tejjel vagy valami)
2010. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél ropit , menny oda és mond neki hogy "szeretném lerendezni a tartozásom"
2010. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!