Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál egy ilyen személlyel?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőm pasija részegen összejött egy csajjal, pár hónapig mindkettőjükkel járt, majd mikor az új csaj rájött hogy a régivel még együttvan, szakított vele. Ezek után a srác a barátnőmnek bevallotta, hogy lesmárolt egy másik csajt részegen, de ennyi. Elég zűrös a kapcsolatuk, sokat veszekszenek, pasi gyerekesen viselkedik, a lány pedig minden apróságért felkapja a vizet. Ja és a fiúnak több lány "haverja" is van, és előfordult, hogy pl "nem oda sikerült" a puszi...
2010. okt. 17. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Jajj nekem is van egy ilyen pasi ismerősöm, bár ő ilyen durva dolgot nem csinált (pláne nem ilyen sokáig). Szerintem vicces, de ha velem csinálná tuti kapna egy pofont. És hogy megbocsátanám e neki? Határozottan NEM!
2010. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem

De nem lehet h ez nem a bnőd hanem te vagy ?

ha mégis te akk semmiképp ne maradj vele találsz jobbat náála ha mg mégis a bnőd akk mond meg ezt neki :d

2010. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól, tényleg a barátnőmékről. Ő nem tud arról, hogy a barátja hónapokon keresztül csalta őt. Én ezt csak egy személytől tudom, aki megesküdött rá, hogy nem adja tovább, részben ezért nem mondom el a barátnőmnek, részben pedig azért, mert bármennyit is veszekszenek, ő szereti a srácot...
2010. okt. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!