Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis jár vele, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis jár vele, vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akiben több mint két éve nagyon szerelmes vagyok, de nem akarok ennél többet elárulni. Az a lényeg, hogy van egy lány, (Az egyik osztálytársának az unokatestvére.) és szerintem nem közömbös érzelmeket táplál iránta. A fiú pesti, a csaj meg az ország másik végén lakik, viszont elég gyakran (Szerintem minden iskolaszünetben, beleértve a nyári szünetet is.) jár le Pestre, és azthiszem, hogy akkor az uncsitesójához szokott költözni, és ilyenkor hétvégén elég gyakran találkoznak egymással. Nos, a srác elmondta a véleményét a távkapcsolatokról, ami elég negatívan hangzott, és szerintem nem is menne bele ebbe, de.. és most jön a de.. A fiúnak kb. egy hónapja az a "családi állapota" Facebookon, hogy Kapcsolatban. Párja: "a lány neve" Amikor ezt megláttam, akkor ki is írtam az üzenőfalra egyes dolgokat, amikből elég egyértelműen látszott, hogy rossz kedvem van ez miatt. Na, akkor még a fiú az nap írta nekem MSN-en, hogy nem járnak, meg semmi ilyesmi, és mondott egy szerintem kifogásnak nevezhető okot, hogy ne legyek ez miatt szomorú. (Igen, tudja, hogy szeretem őt, mert régen elmondtam neki.) A bökkenő az, hogy ez az ok, amit mondott, már régen nem aktuális, és azt ígérte egy hónapja, hogy "nemsokára" le fogja venni, na igen, azóta is veszi le. Szerintetek most jár azzal a lánnyal? :(
2010. okt. 17. 19:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a zavaros fogalmazás miatt, eléggé siettem. Remélem azért értitek. Amúgy bátor voltam kiírni ezt a kérdést, mert a fiú is olvassa az oldalt, és van arra esély, hogy megtalálja. :S Remélem azért ez nem történik meg. ^^
2010. okt. 17. 19:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de Facebook...

Ha azt irja ki rá h b..i elhiszed- lehet hülye példa, de ez kb ugyan olyan.

Most az ő dolga h jár e avval a csajjal vagy nem. Ha veled akarna akkor már rég megtette volna. Főleg h már régóta tudja h szereted!

Most ha veled nem akar járni, akkor mér gond h másfelé kacsingat. Tilos neki vagy mi?

Távkapcsot én is felejtősnek tartom, de kitudja.. Az élet különös dolgokat hoz.

2010. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!