Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után honnan tudja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után honnan tudja az ember, hogy már kész egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
És ha még nem kész, de van valaki, aki már tetszik, akkor mi a teendő?
2009. jan. 2. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
akkor kész vagy:D
2009. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Hány éves vagy és meddig tartott a kapcsolat? Fiú vagy lány vagy?


Nekem 2 éves kapcsolatomnak lett vége úgy 1 hónapja, de a karácsonyt együtt töltöttük és Ő közeledett felém, pedig Ő szakított velem.

Sokat beszéltünk a folytatásról, de valahol félünk, de valahol meg akarjuk is, nem tudunk ellenállni a másiknak.


Szilveszterkor bulizott a haverjaival és hát volt egy csaj aki jól nézett ki, de nem jött vele össze.

Igaz Ő nem is csajózos, de a cél előtt megfutamodott.

Vajon miért fumatodott meg, ez a kérdés engem is érdekel?

És miért mondta el nekem, hogy majd nem becsajozott?


Én úgy gondolom, hogy lehet hogy tovább akar lépni, de tudattalatti dolgok még nincsenek felkészülve egy új kapcsolatra és szerintem nála is ez van.


Az én véleményem az, hogy sok mindentől függ az új kapcsolat kezdése, de talán a fontos tényezők:


1. Függ a múlttól, hogy milyen hosszú kapcsolaton vagy túl, meg hogy túl vagy e egyáltalán.


2. Miért is lett vége a kapcsolatnak? Egy új kapcsolatnál ez is meghatározó tényező.


3. Mennyire vagy felszabadult és nyitott.


4. Mennyire ismered az érzéseidet, és mennyire hiszel bennük, mennyire vagy őszinte saját magadhoz.


Ez egy fontos dolog, hogy merj őszinte lenni magadhoz hogy most mit is akarsz, mert ha egy új kapcsolatba bele kezdesz azzal hogy most készen állsz és 1 hónap után rájössz arra, hogy még sem megy, akkor Te is "megbántasz" valakit, aki esetleg tényleg komolyan gondolta veled a dolgokat és akkor nem csak azzal kell megküzdened, hogy Te még sem állsz készen egy új kapcsolatra, hanem azzal is, hogy megbántottál valakit.


Tehát szerintem ezeket vázold fel magadba.


Nálunk én úgy gondolom nem nagy probléma volt, és talán még helyre lehet hozni, persze ehhez is két ember kell.

Bár Ő közelített, és ebből talán van még lehetősége a kapcsolatnak, csak jó lenne ha felvállalná az érzéseit, amit jelenleg titkol és szerintem még Ő sincs tisztába azzal, hogy mit is akar.


Remélem hasznos tanácsokkal szolgáltam!

2009. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem egyszerűen akkor vagy kész, ha már feltudtad fogni, hogy az exed már nincs, és eltudtad fogadni. Ha tetszik valaki, nyugodtan próbálkozz be.;)
2009. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!