Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki magányos párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 12:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam magányosabb te sem voltál. Gyerekünk született, de mintha ott sem lenne. Elhagytam. Őt csak a számítógépe érdekelte. És még most is...

Egy párkapcsolatban sokkal rosszabb magányosnak lenni, mint egyedülállóként, ezt hidd el!!!

2010. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Moszuke ***** válasza:
83%

nézz meg egy tipikus elbaszott családot.. ott anyu és apu bizony magányos, és csak a gyerekek meg a pénz köti már őket össze.

se veled se nélküled.. ismerős?:)

2010. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:15


"Én kiléptem belőle, és egész más ember lettem. Igaz nincs párom, de kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, és ezt sokan észre veszik.felesleges egy boldogtalan, magányos kapcsolatban elpazarolni az életet."


Éppen erről beszéltem...

2010. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"nézz meg egy tipikus elbaszott családot.. ott anyu és apu bizony magányos, és csak a gyerekek meg a pénz köti már őket össze.

se veled se nélküled.. ismerős?:)"


Nézd, nem mondom, hogy nem ismerős, mert akkor nem mondanék igazat. De hol marad ilyenkor az emberi intelligencia? Így minden résztvevő szenved valamiért, és ha nem tesznek semmit a boldogságukért, akkor soha még csak esélyük sem lesz megtudni, hogy boldogabbak lennének-e, hogy ha változtatnak.

2010. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Egész nap nem látjuk egymást a munka miatt, ő 7végén is dolgozik (pedig nem lenne muszáj). Szombat-vasárnap is reggeltől estig egyedül ülök a lakásban. Megjön, zuhanyzik, eszik, alszik. Ezek után gondolom mondanom sem kell, hogy a szex se a leggyakoribb "elfoglaltságunk". Sajnos már egy jó ideje ebben vagyok, de már biztosan tudom, hogy nem sokáig.
2010. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos nem vagy egyedül, én is csatlakozom. Én szeretnék kilépni ebből a kapcsolatból, de egyenlőre ez teljesen kizárt. (Ennek okát bővebben nem szeretném kifejteni.) Ha eljön az idő azonnal dobbantok, mert nem bírom tovább. Inkább az egyedüli magányt választom. De aztán ki tudja? Lehet egyszer eljön a boldogság!!!

Szerintem ha nem muszáj, ne pazarold tovább az időd!

2010. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan az előző barátommal éreztem így. Távkapcsolat volt, de ez önmagában nem probléma mert ettől még tudtunk volna telefonálni, neten beszélgetni akármi. De egyszerűen ő nem kereste a társaságomat túl sűrűn "...mert neki szabadság kell" Halálosan szerelmes voltam belé, sokáig tűrtem ezt a mellőzöttséget de két év után megelégeltem a helyzetet, és dobtam. Azóta nagyon boldog kapcsolatban élek, egy éve összebútoroztunk a párommal és tök jól működik a dolog.:) Csatlakoznék ahhoz a csapathoz, akik lépésre buzdítanak. Túl sok időt pazarolsz valamire ami sosem fog változni...
2010. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is abban élek. Nem tudom, hogy mit csináljak, nekem ő a nagy szerelem, imádom rajongok érte, de nem foglalkozik velem. Se elhagyni, se megcsalni nem tudnám még. Szerinte egy párkapcsolat csak szexből áll, így jobbra és változásra már nem is reménykedem. Én abban reménykedem, hogy gyorsan kiszeretek belőle, és akkor minden fájdalom nélkül tudok dobbantani. 23L
2017. febr. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!