Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki magányos párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
magányos párkapcsolat? az milyen?
2010. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

magányos párkapcsolat?hmm..magyarázd el létszi mert igy nem értjük:)

köszi

22/L

2010. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Van párod,de mégis egyedül érzed magad,mert nem foglalkozik veled,sokat vagy egyedül stb.

Nem vagy egyedül,én is itt vagyok:(

2010. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy egyedül. Néha én is úgy érzem, mintha egyedül lennék, mert viszonylag ritkán keres a párom, mert nagyon elfoglalt, mindketten suliba járunk, ő 200 km-rel arrébb (azóta is veri a falba a fejét, hogy ilyen messze ment) és 2 hete nem találkoztunk, jövőhéten hétvégén fogunk tudni találkozni.. szar.. de hát nem tudunk most mit csinálni, nem várom el, hogy kétfelé szakadjon. Most próbálok pozítivan a jövő elé tekinteni, mert miután mindketten lediplomáztunk talán együtt lehetünk végre normálisan

19L

2010. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
El sem hiszed milyen sokan vagyunk, magányosan párkapcsolatban.
2010. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen, viszont ne az érdekeljen hányan szenvednek még rajtad kívül, ez ne nyugtasson Téged. Inkább élj boldogan. Egy kapcsolatnak nem az a lényege hogy ellegyél lötyögj valaki mellett, aki még csak nincs is melletted!
2010. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:48


Végre egy értelmes hozzászólás. :D


Mindenki, aki magányosnak érzi magát a párkapcsolatában, méghozzá azért, mert a fiúja nem törődik vele eleget: tegye fel magának a kérdést: miért is van benne ebben a párkapcsolatban? Én sosem értettem, hogy emberek miért vannak egymással azért, mert nem akarnak egyedül lenni.

2010. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
mert nem akarnak egyedül lenni. - úgy értem persze, hogy CSAK ezért.
2010. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vannak ilyen párkapcsolatban, csak azért mert azt hiszik egyedül maradnának különben. Tudod, rossz a rosszal, de rosszabb nélküle. Hülyeség. Én kiléptem belőle, és egész más ember lettem. Igaz nincs párom, de kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, és ezt sokan észre veszik.felesleges egy boldogtalan, magányos kapcsolatban elpazarolni az életet. De ez az Én véleményem
2010. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én magányosan élek, párkapcsolat nélkül. :/
2010. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!