Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egy lánnyal 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy lánnyal 2 hónapig jártam, aztán ő azt mondta, már csak úgy szeret mint egy barátot, és nem akar tőlem már semmit.

Figyelt kérdés
Természetesen nagyon rosszul esett, hiszen én még szeretem őt. Azóta (kb.2-3hete) nem is szólunk egymáshoz. Már többen mondták, hogy beszélnem kéne vele, de nem szeretnék, mert nekem csak jobban fájna. Helyesen teszem ezt? Mit tegyek? Nagyon szeretem.
2009. jan. 1. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Már miért kéne beszélned vele???

Csak akkor beszélj, találkozz vele, ha van esély, hogy újra összejöttök. Különben csak magadnak okozol fájdalmat.

2009. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszélj! Az érzésein úgysem tudsz változtatni, ráadásul, csak az agyára fogsz menni, ha nem hagyod békén! Sajnos néha kap az ember ilyen pofonokat.. ez van.. túl kell élni!
2009. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele!Ha valaki igazán,szerelemből szeret,akkot a szerelem nem alakul át 2hónap alatt szetetté!Hagyd békén azt a lányt!Keress mást!
2009. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Marhaság amiket előttem írtak, igenis beszélned kell vele, de ne akard visszaszerezni, 2 hónap az egy párkapcsolatban nem mondható tartósnak. Hidd el beszélned kell vele, meg kell, hogy beszéljétek, és le kell, hogy tisztázzátok. Ha egyszer túlesel ezen akkor már nem fog többé bántani. Meg kell tenned, légy férfi! (de ne bántsd meg, és igyekezz barátként elválni)
2009. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függ, mi a tét ...

ha nincs más helyette ...

amúgy meg aki egyszer megtette, megteszi másodszor is ...

2009. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már végképp nem tudom mit tegyek. Beszéljek vele és legyünk barátok? De nem hiszem hogy az menne. :(
2009. jan. 2. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!