Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szarnak le a nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szarnak le a nem annyira szép lányok is?

Figyelt kérdés

Mivel nekem soha nem működött a való életben való társkeresés (egész egyszerűen nem volt bátorságom odamenni bárkihez), ezért megpróbálkoztam az internetessel. Itt nem társkereső oldalakra kell gondolni, hanem különböző fórumokra, közösségi oldalakra, sőt, még innen a gyakoriról is vettem föl lányokat msnre.

Eleinte elég naiv voltam, és természetesen a szép lányokkal próbálkoztam. Mivel az interneten nem érzem magamat annyira feszélyezve mint igazából, és a humorom is elég jónak mondható, pár nap beszélgetés után már ők kerestek engem. Kezdeti sikereimen felbuzdulva tovább akartam lépni. Ezzel még nem is volt probléma, többen látatlanban is beleegyeztek egy találkozóba, de aztán kértek rólam egy fényképet, mondván, hogy valahogy azért fel kell ismernünk egymást. Itt jött a gond... Sajnos a külsőm nem éppen tökéletes. Semmi komoly gond nincs vele, csak éppen csúnyácska az arcom, meg ilyenek... Na, ilyenkor különböző indokokkal lemondták a találkozókat, és msnről is letiltottak.

Egy pár ilyen eset után beláttam, hogy egy kicsit magasra tettem a mércét. Elkezdtem olyan lányokkal "ismerkedni", akik nem annyira szépek, önbizalom hiányosak vagy ilyesmi. Az eredmény szinte pontosan ugyan az volt, mint a szebb lányokkal.


Szerintetek ez miért van? Hol találhatnék végre egy normális lányt? Ja, ide nem szeretnék képet fölrakni, mert nem akarom a napiszaron végezni :D Mivel elég hosszú lett, gondolom nem sokan fogják elolvasni, de azért jól esett leírni.


2010. okt. 16. 15:55
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

MER FOS VAGY. en naon szép csai vok. Psszejottem valaki sexy vel -neve: shawn mentes

Hahaha szopàsss xddd

2021. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!