Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek továbbra is vonzónak fogom találni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nekem a teltebb nők tetszettek mindig is.Amikor megismerkedtünk,ő pont az ideálomnak megfelelően nézett ki.Molett testalkata van,de nagyon arányosan,igazából magas is meg szélesek a vállai.Szerintem egyáltalán nem túlsúlyos,nagyon egészségesen él.Évekig nem biciklizett,de a negyven kilométert első próbálkozásra simán megtette velem.Szóval magához képest pont olyan fitt,mint a többi nő,csak arányaiban nagyobb.De elmondta,hogy szeretne fogyni mert nem érzi így jól magát.Pedig ez genetikai neki.én ebben teljes mértékben támogatom,mert nem szeretném,hogy miattam rosszul érezze magát a bőrében,meg nekem csak akkor jó,ha neki is,mert szeretem.Ő az első ember,akit tényleg szeretek és akiért hajlandó vagyok áldozatokat hozni.De hogyha le fog fogyni,szerintetek akkor is tetszeni fog?Nekem az első barátnőm ő,ezért nem volt ilyenben részem soha,de félek,hogy szexuálisan nem fogok vonzódni hozzá.És ennek következtében a szerelem is elmúlik.Tudom hogy ez nem így megy,ezért javítsatok ki vagy nyugtassatok meg a témával kapcsolatban.Szerintetek pont úgy szeretni fogom?Az a baj hogy a vékonyabb nőkhöz képtelen vagyok vonzódni.A szeretet megmaradhat,de a szexuális vágy nem,és ezért elhalhat az egész köztünk.és ezt nagyon nem akarom mert minden téren tökéletes

18 f



2023. aug. 27. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj mert hozzá fogsz szokni.
2023. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nos, azt nem tudom, hogy vékonyan is vonzónak fogod-e látni, de legalább 90% az esélye, hogy nem lesz tartósan vékony, ha már ilyen fiatalon sulyprobkemai vannak. Egész életében fogyozni fog kisebb nagyobb átmeneti sikerekkel.
2023. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
meg külső alapján választottuk ki egymást,nem ismertem előtte csak megtetszett és úgy.Aztán a személyiséggel szerencsénk volt hogy pont találtunk.
2023. aug. 27. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem kezdődtek úgy kapcsolataim, hogy egyáltalán nem volt külsőre az ideálom az illető, testalkatilag sem.

Szóval, ha megvan most az alapvető kémia és szereted őt, akkor nem hiszem, hogy elmúlna a szexuális vágyad iránta.

2023. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs okod emiatt aggódni. Először is lehet, hogy amúgy se fog sokat fogyni és utána se lesz kimondottan vékony, csak mondjuk a molett helyett normál-telt. Meg az is lehet, hogy nem is fog fogyni vagy nem tartósan. De ha igen, akkor is fokozatosan és mivel rendszeresen fogod látni, megszokod közben, nem lesz olyan drasztikus, nem egyik napról a másikra fog máshogy kinézni.
2023. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de nekem ez pont olyan lenne mint amikor más barátnője meghízik.Személyes tapasztalatotok volt ezen a téren?
2023. aug. 27. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen
2023. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz az a fogyás sem túl gyors, sem túl sok.

Ha gyakran látjátok egymást vagy együtt éltek, észre sem fogod venni, mert lassan vele együtt hozzászoksz.

2023. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

még ekkora hülyeséget :D hogy lefogy és kiszeretsz belőle.. hány pasi akarná hogy fogyjon a bnőjük és kis fokhagyma popsijuk legyen!

hát neked bejön a duci test..de kétlem ha lefogy nem fogod szeretni, biztos fogod

2023. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!