Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ha megsértődöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ha megsértődöm sértődéssel reagál. Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

pl tegnap beszólogatott, kinevetett engem amiért megsértődtem, nem bírtam vele lefeküdni, haza is mentem.

másnap kérdezte miért mentem haza, miért utasítottam el. írtam neki, hogy mert egy kedves szava sem volt hozzám, és így nem akartam vele lenni.

erre válasz: én csak kifogásokat keresek, és tulajdonképpen én nem akarok vele lenni! mert én utasítom el, én lépek le.

és közlöm: MINDEN egyes vitánál én vagyok a hibás!

mert kicsavar mindent.ahogy a fentebbit is. az, csak egy példa volt a 100-ból.

mit tehetnék ez ellen?


2010. okt. 16. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ez nem egy szép jövő kezdete. nekem is volt egy ilyen palim. vége is lett hamar.

szerintem ti sem vagytok egy hullámhosszon.

2010. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyerekesek vagytok mindketten. Az érett felnőtt emberek, ha nem értenek egyet valamiben, nem megsértődnek, hanem kulturáltan megbeszélik a dolgot. A sértődésen már óvodában túl kellett volna lépni.
2010. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerntem is gyerekes az ilyen viselkedés. viszont! nem egy olyan felnőtt, állítólag érett embert ismerek, aki megsértődik nagyon sokszor. vagy visszasértődik. szülők, nagyszülők, nők, férfiak, akikben mindig ott motoszkál ez a gyerekes hajlam.

pl a párom mostohája ilyen. nem csinál semmit a párom, és a mostohájának nem tetszik valami, és megsértődik. de úgy, hogy nem szól hozzá, ha rákérdez. levegőnek nézi egy darabig. gyerekes, éretlen viselkedés. felháborító.

2010. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a sértődés előtt én elmondtam neki, mi bánt

minden beszólása után közöltem, hogy milyen rosszul esik nekem!!!és látta is rajtam hogy bánt!

és erre megint beszólt és röhögött.

ez után részemről már csak a sértődés maradt.

és még ma is bánt.

ő meg szőnyeg alá söpri: "örülnék, ha ma átjönnél" és ezzel lezárta

2010. okt. 16. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Hamegmondtad neki, hogy bánt a viselkedése, mégse hagyta abba, akkor szerinted szeret téged? Ha pedig nem szeret, érdemes együtt lennetek?
2010. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ez annak a kérdése, hogy szeret, vagy nem?

szerintem az a baj, hogy ez a stílus elmegy a haverjaival, hogy ugratják egymást és nem vágja, hogy egy nővel viszont ezt nem így kellene

tegnap pl kérdeztem olyat, hogy a reklámban a csaj hány pontos szerinte 10-es skálán

erre válasz: "ha hozzád viszonyítjuk, akkor 30"

és ő ezzel is úgy van, hogy ilyen hülyeségeken(mivel úgy sem ismerős a csaj, csak a tv-ben van minek kapom fel a vizet.

2010. okt. 16. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!