Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszítettem, hát mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem, hát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Március 6-án összejöttem egy sráccal, és boldognak indult minden... Utána a legjobb bnőm, aki mellesleg a barátom nővére volt, elmondta, ha olyat csinált az öccse.. Én ezt higgadtan elmondtam a barátomnak, aki ideges lett amiatt, hogy nem mondtam el ki mondta ezeket.. Sokat veszekedtünk ez miatt, de mindig kibékültünk.. Tegnap előtt, csütörtökön, pedig az exe a barátomnak, elmondta, hogy ő össze akar vele jönni.. Én mondtam, ha ő benne van legyen úgy, ő dönti el nem én.. Elmentem a buszmegállóba, ott volt a barátom, és a nővére is, meg a csaj is.. Odahívott a barátom, és elkeztünk beszélgetni mindenről.. Aztán félrehívta a csaj, és utána elmentem, mert nem akartam azt látni, amire a bnőm, és az ő bnője biztatták a csajt, amit nem mondtak ki, de tudtam, hogy arra gondoltak, hogy csókolja le.. A barátom megkérdezte hova megyek, mondtam, hogy csak oda, és 1 női társaságra mutattam.. Befejezték a beszélgetést, és szóba egyeledtünk a barátommal... Sokat beszélgettünk, és elmondtam hogy ki mondott el mindent.. Igaz nehezen, de elmondtam.. Ő azt mondta, ha hamarabb elmondtam volna más lett volna minden.. És hogy kibékült az ex csajával.. De mondtam neki mér lett köztük vége, mert a csaj félreba***tt. És hogy ő jobbat érdemel, de ezt nem magamra értem, nem magam akarom fényezni.. Másnap megvárta a buszom reggel, és megmondtam, hogy sokat tudunk egymásról, és én szeretném, ha barátságunk megmaradna.. Ő nem válaszolt erre, folyton azon járt az esze, hogy mért nem mondtam el hamarabb, hogy ki kevert.. És mikor megkérdeztem, hogy na akkor jó lesz a barátság, vagy inkább az se, mert nekem erre kell mennem, ő elkísért, és azt kérdezte mért nem mondtam, hogy ki kevert.. Én elmondtam, hogy én próbáltam jó bnő lenni, nem úgy mint ő.. De válaszoljon a kérdésemre, hogy mihez kössem magam.. Jó barátok, vagy semmi.. Ő erre nem válaszolt, csak elment.. Mit tegyek, szerintetek most ez mit jelent?
2010. okt. 16. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Te hülye vagy.

Nehogy már még jó barátja akarsz lenni neki.Az ilyen fiú egy roh_adék, és nem érdemel meg téged.Ha ez miatt kibékült az exével, aki ráadásul félreb***ott, hát úgy kell neki, de Te soha ne legyél ilyen hülye, hogy majd vissza fogadod.Hagyd a pic_sába, mert mondom, ha ez miatt kibékült vele, akkor mit akarsz tőle?!Jó, az tény, hogy idegesítő, ha valaki nem mond el valamit, de ilyet akkor sem csinálunk.

18/F

2010. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég érdekes szitu. Ha szereted még a barátodat, beszéld meg vele, hátha otthagyja az exét. Hátha csak csalódottságból, meggondolatlanságból ment vissza hozzá. Kapd el, beszélj vele, és ha nem akar kibékülni, hagyd annyiban. :( Akkor nem érdemes hajtani.
2010. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:09


Csalódottság?Meggondolatlanság? Csupán, mert nem mondott el egy dolgot?! Na ne már...Ha ezért ott hagyott, akkor nem kell vele foglalkozni és ne adj neki egy esélyt sem, szerintem barátilag sem kell nagyon közeledni felé.Az ilyenek nem érdemelnek semmit.Nem is szeretett igazán, ha ezt megtette.

/Első

2010. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és igazad van sztem..

De tegnap megtudtam, hogy pénteken beszívott, és mikor a haverom megkérdezte tőle mér tette, holott nekem megígérte hogy soha nem teszi, akkor annyit mondott, hogy azért mert egyedül van, és én ne szóljak bele a boldogságába utána azt mondta ezt ne mondja vissza a haverom nekem, hanem mondja meg, hogy Ő szeret engem, csak döntsem el, hogy mit akarok.. Ezek után már végképp nem tudom mit csináljak.. Jobb lenne hagyni a fenébe?

2010. okt. 17. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:

pontosan:)

és azért mondom ezt mert voltam már hasonló helyzetben..

Hidd el ha most "kaparnál"(mert szereted,szerelmes vgy)azt később 100% hgy megbánnád..:)

2010. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!