Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal és pont aznap amikor 3 hónaposak lettünk nem volt itthon a munkája miatt.Amikor hazajött elmondta nekem, hogy lefeküdt valakivel.Az eszem azt mondja,hogy szakítsak vele, de a szívem meg azt, hogy mindenkinek jár még egy esély.Az alkoholra fogta és a régi életvitelére.Meg tudnék neki bocsájtani, csak most rossz ez nekem.Szeretem nagyon és az elején tudtam, hogy mit vállalok ezzel a kapcsolattal.Mert tudtam róla, hogy milyen ember és, hogy próbál megváltozni.Segítsetek légyszi, hogy ti mit tennétek a helyemben.Előre is köszi a válaszokat.
2010. okt. 16. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az egy nagyon jó dolog hogy egyből elmondta neked és nem hazudik a szemedbe .. Ha úgy érzed hogy képes megváltozni érted, és tényleg szereted akkor szerintem ne dobd ki.
2010. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezt neked kell érezni... hogyha úgy érzed hogy meg tudsz még benne bízni akkor nézd el neki. amúgy engem is megcsalt az egyik barátok és akkor még szerettem de a kapcsolatunk már nem volt ugyanolyan... egyre többet veszekedtünk meg nem tudtam megbízni benne mert aki egyszer megteszi az máskor is meg fogja tenni.

az alkohol pedig szerintem nem kifogás erre...

2010. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbál megváltozni bla bla bla :) Mekkora duma már az alkoholra fogni :P Ha tudtad, hogy ilyen élete volt előtted is, minek mentél bele egy kapcsolatba vele?

Nem szeret téged, ennyi. Csak magamból kiindulva mondom persze, ha én szeretek valakit, fel sem merül bennem hogy megcsaljam azt akit szeretek.

Ha gondolod adhatsz neki még egy esélyt, de nagyon valószinű, hogy ismét így jársz...

2010. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előttem lévőknek is, de viszont, ha tudtad, hogy milyen ő, és így elfogattad, akkor ne hagyd őt el.. Hanem próbáld apránként megváltoztatni.. Ha szeret téged őszintén, megfog egy idő után.. De ha nem, akkor nem lényeges az egész strapa.. És ne engedd, hogy nyeregbe érezze magát, ne fuss utána soha.. Várd meg míg ő lép.. És ha megbocsátasz neki, kicsit húzd az agyát, mert ha nem, akkor nyeregbe érzi magát, és újból megteszi akarattal.. Remélem tudtam segíteni.. Sok sikert neked!!!
2010. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sokat segítettetek. Köszönöm szépen:)
2010. okt. 16. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:
a férfiak nem változnak meg sohasem...sajnálom, de ez van
2010. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nők sem ha már itt tartunk... Minek kell általánosítani ... ?
2010. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a nők nem változnak? ó, dehogynem....pont ez szokott lenni a probléma...a nő szeretné, hogy a férfi változzon meg, de helyette ő változik, ezért a férfi kidobja....nem egy ilyen esetet ismerek sajnos
2010. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A változás akarat kérdése és a férfi is és a nő is meg tud változni ha AKAR!Nem csak a változás hanem az égvilágon minden akarat kérdése.

Köszi a választ:)

2010. okt. 16. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt, még a kapcsolat legelején megcsalt, (bár ő nem lefeküdt a csajjal "csak" csók volt) elküldtem nagyon messzi és ronda vidékekre :D, nem voltam hajlandó felvenni neki a telefont, erre barátai hívtak fel hogy sír meg utánam tökre kivan, meg h beszéljek vele adjak egy esélyt blablabla meg h szeret.. én meg egy szavukat sem hittem el :)

Aztán végülis beszéltem a sráccal, azt mondta h két hét múlva beszéljünk addig ő "gondolkozik", meg én is tegyem ezt hogy adnék-e még egy esélyt neki.. ennek már több mint egy hónapja.

Természetesen nem hívtam őt, és nem is fogom többet. Ő nem változik..

2010. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!