Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LittleFairy: kérdése:

Hogy tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés

A fiú akivel szerelmes voltunk egymásba egyszer csak egyik napról a másikra azt mondta hogy nem szeret!De egy osztályba járunk!És én imádom .de hogy csináljam vissza az egészet?

Azt akarom hogy megint ugy legyen mint régen!!

Segítsetek kérlek! Ha ugy teszek mintha utálnám ?


2010. okt. 16. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt semmiképp ne tedd! Az nem megoldás, h a végén gyűlölni fogjátok egymást. Velem is pont ez volt 2 éve. Halálosan szerelmes voltam egy fiúba, de ő semmit nem érzett irántam (ezt meg is beszéltük) ekkor én is azt tettem, amit te akarsz most. Úgy tettem, mintha utálnám. de ez így nem volt jó. A vége az volt, h nekem kellett bocsánatot kérni, úgy megbántottam. Aztán lassan kikecmeregtem ebből az állapotból, úgy, hogy kedves voltam vele, ő is velem, de mindketten tisztában voltunk azzal, h köztünk nincs semmi, és nem is lesz. Azóta nagyon jó barátok vagyunk, és a szerelem is elmúlt..Csak színtiszta barátság! Ja, és mi osztálytársak voltunk, vagyunk. 16/L
2010. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm^^:D
2010. okt. 23. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen...Használd egészséggel! :) Előző voltam
2010. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!