Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hiányzok neki az mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányzok neki az mit jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt szakított velem a barátom.. :(

Elég sokat veszekedtünk mostanában..de kedden megkérdeztem tőle hogy akarja e még folytatni és akkor azt mondta hogy akarja.

De szerdán feljött msn-re és le volt véve a neve mellől az én nevem.. így én is levettem, és erre azt írta hogy ő csak kíváncsi volt hogyha ő leveszi akkor énis leveszem e.. és írtam hogy egyértelmű nem? és azt írta hogy nagyon nem.. megkérdeztem tőle hogy akkor vége.. és azt írta hogy ami nem megy nem kell erőltetni. Mondtam neki utána hogy mondja már ki hogy vége, és akkor mondta.

Tegnap ráírtam msnen hogy hiányzol és azt írta hogy teis...

Lehetséges hogy kibékülünk?? Nagyon szeretem.. vele feküdtem le először.. pesze tudom hogy lesz más.. de vele olyan más volt minden. =/


2010. okt. 16. 09:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk.. és pénteken suliba is odajött a termem elé.. meg mindig nézett.
2010. okt. 16. 09:25
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem szólt hozzám.. meg énse hozzá. :(
2010. okt. 16. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
fitalaon az emberek mondanak ezt azt. most mit írjon rá? ááá, nekem egyáltalán nem hiányzol, de kedves vagy. hmm
2010. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolat azért megy tönkre, mert állandóan veszekednek a felek, akkor nehogy azt hidd, hogy amikor majd kibékültök ez majd másként lesz! A korodat pl nem írtad oda, amiből arra következtetek, hogy annyira azért még nem lehettek túlkorosak. Sztem nem neked kéne pedálozni. Ha azt mondta, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni, akkor hagyd a fenébe és keress máshol boldogságot!
2010. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.. ismerősöm megkérdezte tőle hogy szereted e még z-t és azt mondta a volt pasim hogy szeretem. :S

nemtudom hogy akkor mivan.. =( de olyan rossz nélküle.

2010. okt. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!