Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek raj, menő?

Figyelt kérdés

mit takar számotokra a menő ,raj????

19 fiú voltam


2010. okt. 16. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos ez sokunk számára semmi jót nem takar :( próbálj tanulni, olvasni, és emberi módon viselkedni.
2010. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
magyar vagyok egyébként csak kéne egy jó csaj
2010. okt. 16. 09:29
 3/9 A kérdező kommentje:
mert még soha nem volt
2010. okt. 16. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
ha raj akarsz lenni, akkor csinálj magadnak néhány "rajos" fotót igazi, hamisíthatatlan romashoppal. így felkerülsz a napiszarra, meg egyéb nagyon jó oldalra, és máris biztosítva van a rajságod.
2010. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rajok a romák szoktak lenni. Menő meg változó. :S

Utóbbi számomra azt jelenti - fiú esetében - hogy patent cuccokban jár, van autója, munkahelye, vagy főiskolára jár.

Jön vissza a deszkás stílus, szerintem az lesz menő, de persze ez sok mindentől függ. :S

2010. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezaz,állj be a tömegbe és akkor majd lesz csajod..Jajj,add magad,ennyi az egész,nem kell ahhoz rajnak,menőnek lenni,ami amúgy is gáz szerintem,főleg ha az nem is te vagy.

18/L

2010. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha raj akarsz lenni akkor ne zuhanyozz. Legyél büdös bunkó.

Egyéb kérdés?

2010. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól van, na! Azért előtte nézd meg a szavak jelentését! És sok sikert a csajozáshoz! :)
2010. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 6cseregendaszoszta válasza:
NE LEGYÉL BÜDÖS, CSÚNYA!
2012. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!