Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre elfelejtsem őt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A volt barátom másfél év együttlét és együttélés után egyik napról a másikra szakított velem, mondhatni minden ok nélkül (mivel magyarázatot azóta sem adott). Mindennek már több, mint négy hónapja. Összetörte a szívem. Ahogy telt-múlt az idő és nem találkoztunk, már kezdtem jobban lenni. Most megkezdődött a suli (osztálytársak vagyunk) és kiderült, hogy jelenleg egy másik lánnyal jár az osztályból. Néhány hónapon belül kétszer is sikerült összetörnie a szívem...

Habár ezt sem előtte, sem más előtt nem mutatom, de nagyon rosszul esik ez a dolog, szerintem bunkóság volt tőle nagyon, amikor tudta hogy engem mennyire bánt ez az egész, és most ráadásul bámulhatom őket nap mint nap. Egyik legrosszabb álmomat eleveníti meg, mert amikor még együtt voltunk, előfordult néhányszor hogy azt álmodtam egy másik lánnyal látom együtt. Tudja jól, hányszor ébredtem mellette sírva reggel, részben a rossz álom miatt (mert nagyon beleéltem magam), részben pedig a megkönnyebbüléstől, hogy csak egy álom volt. De ez nem álom. Pedig én minden pillanatban azt várom, hátha egyszer fölébredek és minden olyan lesz mint régen, amikor boldogok voltunk...

Annyira tönkretett ez a dolog lelkileg, hogy lassan úgy érzem nincs is értelme már többé semminek. Eddig tisztán láttam magam előtt a jövőmet, mert azt hittem, ő mellettem lesz mindig... Most, hogy tudom ez már sosem lesz így, annyira egyedül érzem magam a fájdalmammal a nagyvilágban, hogy úgy érzem, lassan de biztosan belülről felemészt...

Mit tegyek hogy ez megváltozzon? Ismét boldog akarok lenni:( Próbáltam ismerkedni, sokat járok társaságba, szórakozni, kirándulni, és amikor lefoglalom magam egész jól vagyok, de ha pár percre egyedül maradok úgy érzem menten szét esek, és hogy nincs értelme többé semminek...

Nem kell félreérteni, nem vagyok öngyilkos hajlamú vagy hasonló, csak tényleg nagyon kilátástalannak érzem most az életem:(


2010. okt. 15. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Találsz egy új pasit, és nevetni fogsz majd rajta visszagondolva... Keress új barátot, járj el szórakozni. Hidd el, beválik!
2010. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ne legyél sokat egyedül...
2010. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak rajtad múlik, hogy boldog leszel-e vagy sem!

Sajnos mi nem tudunk mit csinálni...

Nem mondom, hogy ne gondolj rá, mert látod mindig...

De te többet érdemelsz annál, hogy rajta rágódj...

2010. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

most légy erős,ne hagyd,hogy uraljon az érzés. nagyon nehéz lesz,de ha bízol magadban akkor menni fog csak kitartás kell. és ha mindez sikerül és találsz végre egy új,remélhetőleg rendes pasit,akkor elengedheted végre magad és boldog leszel :)

csak légy erős és kitartó. Magad miatt,nem másért

2010. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Együttérzek veled,mert nálam ugyanez a helyzet.1,5 éves kapcsolat(volt) és lassan 2 hónapja szakított velem. Nekem mondjuk annyit mondott indokul, hogy ő most szabadságra vágyik, lehet nálatok is ez van/volt csak gyáva bevallani Neked.Elkezdődött a suli és persze én is mindennap látom (1 szakon vagyunk):( és megtudtam h szakításunk után 3hétre már egy másik lánnyal volt.Azóta is szerzi a trófeákat,persze Ő nem tudja h mindenről tudok.Én is azt hiszem h ez csak egy rémálom és egyszer felébredek és minden jó lesz:( Én is próbálom lefoglalni magam barátok,buli,kirándulás,társkeresők..de vhogy mégsem megy. Nekem mindenki azt mondja "h meg sem érdemel téged",persze ezzel csak vigasztalni próbálnak de nem sokat segít. Hidd el ha még tényl.fontos vagy neki és szeret,akkor utólag rájön (én csak ebbe bízok),ha pedig nem akkor nem szeretett igazán:(

21/L

2010. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keres valakit akivel villoghatsz elötte.

az meg hogy "mert azt hittem, ő mellettem lesz mindig"

buta dolog és ha elüti egy kocsi.... ne légy ennyire társfüggő. Egyedűl is boldoglsz nem kell neked senki.

2010. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 5 hónapja ért véget az első komoly kapcsolatom, több, mint 3 és fél évig tartott. Egy másik pasiért hagyott ott, illetve szünetet kért, hogy kiélje magát és kipróbálja azt a pasit. Szörnyen nehéz volt kiheverni, de az a hatalmas szerencsém, hogy nem egy suliba járunk (már), sőt másik városba, így nem kell látnom őt. Nekem internetes cikkek olvasása segített a legtöbbet abban, hogy tovább tudjak lépni, és ne reménykedjek a folytatásban. Megadom a linket a kedvencemhez: [link]

Ezen a honlapon rengeteg cikket találsz a témában, remélem neked is segíteni fog. Sikeres és mihamarabbi gyógyulást!


20/F

2010. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindenkinek a választ és a vigasztaló szavakat! Nagyon hálás vagyok:)

Kedves 5. válaszoló! Én már eljutottam arra a szintre, hogy örülök neki, hogy így történt. Jobb, ha hamarabb kiderül hogy nem illettünk össze, minthogy még húzzuk-nyúzzuk egymást egy-két évig, a semmiért. Persze én is örülnék neki, ha egyszer azt látnám rajta, mennyire megbánta amit velem tett, és bocsánatot kérne - de csak azért, hogy utána a szemébe mondhassam: megvolt az esélyed de te eljátszottad, sajnálom. A női büszkeségem nem hagyná, hogy újra besétáljak a csapdájába, már csak azért sem, mert hiszem és tudom, hogy jobbat érdemlek. És ezzel te is így vagy. Nem hiába mondja neked sem mindenki, hogy meg sem érdemelt. Tényleg nem. Kívánom neked, hogy mihamarabb felépülj és túltedd magad rajta! :) Ha úgy érzed szeretnél még erről beszélgetni egy olyasvalakivel aki teljes mértékben tudja mit érzel most és min mész keresztül, írhatsz nekem nyugodtan privátot:) Hátha közös erővel sikerül könnyebben és hamarabb kimászni a "lekvárból".:)


Kedves utolsó válaszoló!

Nagyon de nagyon szépen köszönöm, hogy elküldted a cikket! Nagyon érdekes és rengeteg igaz dolgot ír le, ami valójában eddig is előttem volt, csak annyira ún. "nyilvánvaló" volt, hogy nem vettem észre. Ez a cikk nagyon megértően de mégis világosan és realisztikusan magyarázza el nekünk "sértetteknek" a dolgokat, és sokkal könnyebb más megvilágításba áthelyezni az egész helyzetet. Rájöttem, hogy már túl vagyok rajta, vagyis már nem bánkódom amiatt, hogy többé nincs olyan, hogy "Mi". Csupán arról van szó, hogy még mindig elintézetlennek, lezáratlannak tartom a kapcsolatot, és bánt, hogy ő így intézte el a dolgokat: becsajozott olyasvalakivel, aki nemhogy csak az osztálytársam, de ráadásul az egyetlen személy, akit sosem állhattam igazán. Magyarán: megsértette a büszkeségem, és ezt még mindig nem tudom hová tenni. De dolgozom az ügyön, és remélem hamarosan már ez sem fog zavarni:)

Még egyszer köszönöm mindenkinek a választ, sokat segítettetek! :)

2010. okt. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!