Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h végre elfelejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h végre elfelejtsem őt?

Figyelt kérdés

Volt egy alkalmi kapcsolatom, amiből sajnos én jöttem ki rosszul, mert belé szerettem. Ennek már hónapok óta vége van, nem is találkozunk és már mással is voltam azóta, akik emberileg sokkal többet érnek, mint ő. Mégis csak ő kell, nem megy ki a fejemből, annak ellenére, h nagyon rosszul bánt velem. :(

Tényleg már mindent megpróbáltam, h elfelejtsem, eljárkálok, próbálom magam lekötni, jól érezni magam, de semmi sem használ.

Tudom, majd idővel szépen elmúlik, de több ideje szenvedek miatta, mint ameddig tartott.

Azért ez mással nem így van, gondolom.


2010. febr. 28. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szemed és ismerkedj meg normális pasikkal. Ha minden jól megy talán rájössz, hogy azokat kéne így rajongva értékelni akik számára társ vagy, nem csak lyuk.
2010. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 hónapig jártam egy sráccal ennek már fél éve és azóta se tudtam teljesen elfelejtetni..közben én is jártam mással mert nekem az bevált hogy ha mással vagyok akkor elfelejtem de nem :S muszáj volt beszélnem vele és kibékültünk megbeszéltük így sokkal könnyebb:)
2010. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

szoktam ismerkedni, néha randizni, de mindenkiben őt keresem :S

mi a fene van velem? ez nem egyszerű szerelem.

2010. febr. 28. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy egyszerű szerelem. A szerelem a legbonyolultabb emberi érzés. Igazándiból senki sem tudja megmagyarázni. ÉS behatárolni is nehéz.
2010. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor sem értem mi ez a ragaszkodás, amikor nekem semmi jó nem származott ebből a "kapcsolatból"
2010. febr. 28. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! El fog múlni, ne félj. Találkozol majd valakivel aki sokkal fontosabb lesz nála :) Szóval semmi okod aggodalomra :)
2010. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ismerős megtörtént ez velem is.

gondolj arra h mit csinált ,emiatt majd kiábrándulsz belőle,szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot, ha tartod még vele.

2010. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tartom már vele a kapcsolatot, több, mint egy hónapja nem beszéltünk. azon gondolkodtam, h miért is szeretem, amikor meg sem érdemli, h bárki is szeresse?! persze a választ nem tudtam megfogalmazni. majd próbáltam felsorakoztatni a jó és rossz tulajdonságait. tulajdonképpen a jókat egy kezemen meg tudnám számolni, a rosszakat viszont napestig sorolhatnám :S
2010. márc. 2. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
tényleg csak az idő segít. nekem volt 9hónapig vakaim. nagyon szerettem. vége lett. majdnem 1 év volt mire siekrült, soha nem hittem volna de sikerült. volt 1 időszak mikor 1 roncs voltam miatta. kórházba is kerültem:( minden barátnak volt vkije rajtam kívül. de nekem sikerült. és nem 1 másik felejtette el. hanem egymagam az idő. és az ezotéria világa. beleástam magama témába. meditációk vonzzás törvénye. csak ugy ne alkalmazd h őt hozd vissza, az hülyeség addig nem gyógyulsz míg nem akarod teljesen elfelejteni, ha még van benned 1 halvány remény addig nem működik:(
2010. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!