Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem is egy jó párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem is egy jó párkapcsolat amelyikbe a nő csak azért jár a pasival mert aki neki tetszik nem kaphatja meg?

Figyelt kérdés
Hisz ha nem kaphatja meg akkor nem élhet úgy egész életében hogy pasi nélkül mert annak mi értelme lenne hisz csak egész életében szenvedne?
2010. okt. 15. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ebből nem sül ki semmi jó. Különben pedig miért kell feltétlenül párkapcsolat? Egyedül is lehet élni,és nem kell emiatt szenvedni.
2010. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
nem csak egyetlen "igazi" létezik. én mindig olyan kapcsolatokban voltam (bár nem túl sokban ) ahol nem kellett kompromisszumot kötnöm. volt olyan hogy másfél évig nem volt senkim és jól éreztem magam ,nem álltam csak azért össze egy pasival sem hogy legyen valakim. pedig nem vagyok rossz nő, akkoriban is rengetegen szerettek volna velem járni.szóval én elítélem az olyan kapcsolatokat hogy ha nincs ló jó a szamár is.
2010. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha már nagyon régóta tetszik az a pasi akkor az azt jelenti hogy úgy se fogsz tudni belőle kiszeretni. Vagy valahogy kilehet valakiből? Beszélgetésel vagy bármi mással?
2010. okt. 15. 18:38
 4/12 anonim ***** válasza:
persze hogy ki lehet. a kérdés hogy akarsz e. Pl ha a másik nem érdeklődik utánad , nem szeret akkor jobb továbblépni. nem kell vele találkozni,ki kell törölni közösségi oldalakról, telefonból stb. és más dolgokra kell fókuszálni.(lehet ez hobbi, tanulás, sport) előbb utóbb úgyis találkozol mással és más lesz majd az "igazi".
2010. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha szeretne akkor nem a jelenlegi párommal járnék hanem vele. Én úgy gondoltam hogy írok neki aztán meglátom milesz utána. Igen az jó dolog hogy kitörölni az életemből csak nehéz =(
2010. okt. 15. 19:01
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Ettől még nem kell becsapnod a párodat.
2010. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy becsapnom?
2010. okt. 15. 20:34
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Úgy érti, hogy nem szereted, mégis vele vagy. És gondolkodás nélkül elhagynád valaki másért, akit meg szeretsz. Ez egyszerűen kétszínűség.
2010. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem is mondod soha, hogy "szeretlek", hagyod, hogy ezt higgye.
2010. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van mikor elfelejtem a másik pasit és akkor olyan jó a párommal tudom is szeretni de mikor eszembe jut akkor nem jó. Írok annak a pasinak aztán törlöm mindenhonnan. Lehet hogy már a pasi iránt szerelem kezd elfoszlani az elérhetetlensége miatt
2010. okt. 15. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!