Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira bűntudatom van, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira bűntudatom van, de nem szándékosan csinálom!?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a napokban az ex-szemmel álmodtam, azt hogy újra összejöttünk. 2x álmodtam ezt. Az ex-szemmel egy iskolába járunk igy szinte elkerülhetetlen az hogy ne találkozzak vele. Nem szoktunk beszélni egyébként csak nagy ritkán köszönünk egymásnak.

Mióta voltak ezek az álmaim azóta folyton arról fantáziálgatok hogy milyen lenne újra együtt, milyen lenne ha lefeküdnénk egymással.

Hiába próbálom elterelni a gondolataimat, nem megy. Legszivesebben sirni tudnék, annyira rossz.

A legnagyobb problémám, hogy van egy barátom, illetve vőlegényem és nem merek a szemébe nézni a gondolataim miatt. Másfél éve vagyunk együtt. Nem is értem, hogy miért szeret ennyire, megsem érdemlem :(

Egyébként az exemet sosem szerettem. 1hónapot voltunk együtt, még anno.

Kérlek ne itéljetek el, szenvedek én igy is, inkább adjatok tanácsot, hogy hogyan tudnám elfelejteni az ex-et.

Köszi.

20/l


2010. okt. 15. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túlkomplikálod :D Minden normális ember elfantáziálgat arról, milyen lenne újra az exszel.

Attól még biztos a mostani barátodat szereted, nem kell félni :D Az álmok pedig csak álmok, néha megfogják valamiért az embert, de nem szabad nekik sokat tulajdonítani.

Tudnád én mennyit gondolok az exre, pedig az ég világon semmit nem akarok tőle. Általában látni sem akarom, mégis gondolok a szép időkre, mikor még szerelmes voltam belé, és feltehetőleg ő is belém. Ez van :)

2010. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet túlkomplikálom, de annyira bűntudatom van a fantáziálgatások miatt. túlságosan szeretem a barátomat :D
2010. okt. 15. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmok nem irányíthatóak, azokkal nem tudsz mit tenni. Legfeljebb az okukkal lehet valamit kezdeni. Az régi barátodat kívánod, ezzel szerintem egyetértesz.

Jelenleg jó a barátoddal a szex?

2010. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fúú nincs semmi baj:) képzeld, én is így voltam, csak én meg az edzőmmel álmodtam ilyesmiket (pedig ő 38éves, én pedig 19...:)) gondolhatod milyen volt utána délután lemenni:D főleg, hogy nekem is van barátom:) de kábé 2 hét és elmúlt, azóta sincs semmi gáz:)
2010. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!