Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom! Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

A hétvégén megcsalt a barátom ezért vasárnap este a kollégiumban szakított velem.(mind a ketten kollégisták vagyunk). nagyon nehezen tudom elfelejteni őt. Még mindig szeretem! Amikor meglátom annyira rossz érzés jön rám.

És lehet,hogy megint össze akar jönni velem. Mit válaszoljak neki szerintetek???? Ha talán igent mondanák nem néznek olcsó ribancnak???


2010. okt. 15. 15:18
 1/9 A kérdező kommentje:
egyébként 1 buliban csalt meg az exével... és azt mondta,hogy ittak is..:S
2010. okt. 15. 15:19
 2/9 anonim válasza:
Nem ribancnak fognak nézni...Hanem idiótának...Ugyanis ha egyszer már megcsalt és te visszafogadod akkor legközelebb is megteszi, mert úgy lesz vele h te ugyis megbocsájtasz neki...Lehet hogy szereted...De ha képes volt megcsalni...Akkor ő biztosan nem szeret....És ilyen emberre meg szerintem senkinek nincs szüksége...Próbáld meg elfelejteni!Hidd el...Jobb lesz...És ráadásul ha ezen rágódsz, lehet hogy nem veszed észre azt, aki meg igazán szeret...
2010. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, ócska ribanc nem leszel, csak egy buta...
2010. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
várjál ezzel a bocsánat kéréssel.hagy szenvedjen.ha tényleg szeret akkor könyörögni fog később is.
2010. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat ha megcsalt egyszer megfog tobbszor is.kerdes az ,hogy te meg hanyszor viseled el???amugy meg nam szamit ki mit gondol rolad,az a lenyeg te jol erzed e magad:)
2010. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bannold ki a szerverről
2010. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kacsa, te egy egy kocka vagy:D (ezt ne vedd beszólásnak)
2010. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó hogy utána írtad mert épp meg akartam sértődni:D
2010. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenkinek jár egy második esély. Ha egyszer megcsalt és megbánta akkor lehet többször nemfogja elkövetni ugyan azt a hibát mert rá jött hogy szeret.Hagyd hogy kaparjon utánad,legyél egy kicsit ellenállhatatlan:)
2010. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!