Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

3 hete szakított velem a barátom, kiábrándult belőlem (3 hónapig jártunk), nagyon csúnyán viselkedtem vele, szóval megértem. Én viszont nagyon szeretem. Büszkeségből nem keresem már, mert a szakítást követő 1 hétben sorozatosan lerázott. De azóta minden egyes nap rámír msn-en, megosztja velem a dolgait, kedves velem...stb. Múlt hétvégére meccsére is lehívott, ott is odajött, nagyon aranyos volt. De előtte azt mondta, csak barát vagyok neki. Én erre kiakadtam, és közöltem vele, hogy ebből barátság nem lesz, akkor inkább ne keressen. 2 napig nem keresett, és flegma volt, ha én kerestem. Aztán pár napja összefutottunk egy buliban, ő nagyon részeg volt, végig mellette maradtam, meg is csókolt. Én közben összetalálkoztam pár sráccal, megismerkedtem velük, az egyik rám is hajtott. A volt barátom, mikor indult haza, meglátott velük, oda sem köszönt, később derült ki, hogy borzasztóan féltékeny volt. Mikor józan volt, akkor is rákérdeztem, és tényleg féltékeny volt, azt mondta, majdnem nekiment az egyiknek. :S De akkor miért szakított velem, ha ennyire zavarja az, ha más pasikkal lát?

A másik sráccal is van némi gond... barátnője van. Vagyis volt, a buli másnapján, tegnap szakított vele. Elmondása szerint már régóta húzódott nekik. Aztán tegnap fel is hívott, de hozzátette a szakításos dologhoz, hogy lehet kibékülnek még egy időre. Nem értettem, akkor engem miért keres?! Amúgy is furcsa volt a srác buliban, állandóan járt a keze rajtam, de egyben nagyon aranyos is volt. Nem gondoltam volna, hogy így otthagyja a csaját, meg hogy buli után még megkeres.

Eredetileg én a volt barátomat akarom visszakapni, de most nem tudom, mit tegyek. Őt szeretem, de ez az új srác is nagyon tetszik. Szerintetek mi legyen? Mit gondoltok a két srácról? Visszaszerezhető még az exem? És ha igen, hogyan? Vagy az új srác? Csak szórakozik?

Lécci azzal ne gyertek, hogy 3. pasit szerezzek. :D


2010. okt. 15. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"De akkor miért szakított velem, ha ennyire zavarja az, ha más pasikkal lát?"


"3 hete szakított velem a barátom, kiábrándult belőlem (3 hónapig jártunk), nagyon csúnyán viselkedtem vele, szóval megértem."


Gondolkodj már egy picit el ezeken a dolgokon...


"A másik sráccal is van némi gond... barátnője van. Vagyis volt, a buli másnapján, tegnap szakított vele. Elmondása szerint már régóta húzódott nekik. Aztán tegnap fel is hívott, de hozzátette a szakításos dologhoz, hogy lehet kibékülnek még egy időre. Nem értettem, akkor engem miért keres?!"


Mert versenyeztetni akar titeket egymással. Ha az egyikőtökkel nem jönne össze, még mindig ott lesz neki a másik.


"Eredetileg én a volt barátomat akarom visszakapni, de most nem tudom, mit tegyek."


Bocs, látszik, hogy nő vagy... ne vedd sértésnek. :)


"Őt szeretem, de ez az új srác is nagyon tetszik"


A jelek szerint neked a szerelem nem sokat nyom a latba. Legalábbis ahhoz képest, amennyit tényleg kellene, hogy nyomjon.


"Szerintetek mi legyen? Mit gondoltok a két srácról?"


Szerintem ez lesz: te nem mész vissza a régi barátodhoz, habár mégiscsak szereted - vagy mégsem, ha olyan csúnyán viselkedtél vele (jé, ez is egy ellentmondás ám! :D), az új fiúval jössz össze, aki viszont a régi barátnőjével marad, vagy záros határidőn belül megcsal.


"Lécci azzal ne gyertek, hogy 3. pasit szerezzek. :D"


De, a meglévő kettő mellé egy harmadikat... most ugye ezt te sem gondolod komolyan? Nem értem én a mai embereket, te is felrúgod a szerelmedet, először azzal, hogy csúnyán viselkedsz velem majd valakiért, aki tetszik. Ennyit a témáról.

2010. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és még egy gondolat: próbáld meg mindig mások helyzetébe beleképzelni magadat - tudod, empátia, ez sokat tud ám segíteni a döntésekben.
2010. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én sokat kértem a volt barátomat, hogy bocsásson meg, és adjon még egy esélyt a kapcsolatunknak, mert szeretem és vele akarok lenni. De ő mindig visszautasított, hogy neki nem megy. Akkor miért küzdjek még érte? Csak féltékenykedik, de amúgy úgysem kellek neki szerintem. :( Nem várhatok örökké rá, hiába szeretem. :(

A másik srác pedig azt nagyon elb*szta, ha azt hiszi, én vkivel is versengeni fogok. Egyszer már pórul jártam egy foglalt pasi miatt, most nem fogok, ezért próbálok óvatos lenni.

2010. okt. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!