Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiu egy 24 éves lánnyal? Van értelme?

Figyelt kérdés
A lány benne lenne, de én viszont tartok a nagy korkülönbségtől. Lehet ebből normális kapcsolat vagy ne erőltessem ??
2010. okt. 15. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Probáld ki és rájössz! Nem kell rögtön feleségül venni. :)
2010. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálni lehet, mit veszíthetsz. Csak amiatt ne hagyd veszni a dolgot, mert mások azt mondják, degáz, hogy idősebb a csajod.
2010. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A lány benne lenne. Ha én egy 5 évvel idősebb nőt meg tudnék hódítani, én lennék a legboldogabb férfi a Földön. :D

Csak hajrá. De mégis mitől félsz?

2010. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom. Eddig velem egykorú barátnőim voltak, egy idősebb talán többre vágyna mint egy velem egykorú.
2010. okt. 15. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:
gg , és azt honnan tudod? ha még nem próbáltad vele? ennyire lenézed magad ?-.- először talán összekéne jönni vele, aztán ha valami nincs rendben majd ő úgy is megmondja, nemdebár kolléga?
2010. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez így van. Valószínűleg ő már dolgozik, te meg nem biztos. De ez nem feltétlenül akadály. Meg kell próbálni, aztán legfeljebb volt pár szép hónapod/éved...
2010. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hajrá... Én 13 évesen voltam 19 éves lánnyal. Jó volt. :D Aztán 16 évesen egy 34 éves nővel, vele is jó volt. :D Na akkor te mitől félsz? 5 év? Ugyan már... Csapj bele haver, ha bejön elveszed, ha nem müködik repül.
2010. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben . Köszönöm a válaszokat, megpróbáljuk, aztán ahogy alakul :)
2010. okt. 15. 12:28
 9/12 anonim ***** válasza:
12:26os vagyok. Figyelj, hidd el jobban jársz, mint egy 19/18/17... lánnyal. Neki már más a gondolkozásmódja. Meg na, azért az ágyba sem lehet annyi idősen túl béna. :D
2010. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Igazából nem is tudom. Eddig velem egykorú barátnőim voltak, egy idősebb talán többre vágyna mint egy velem egykorú."


Legyél magabiztos. A csajok a magabiztos pasikra buknak ám. :)

Ha többre vágyna, nem kezdett volna veled semmit sem.

2010. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!