Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak hogynak hogy bele vagyok esve fülig? Kicsit szégyenlős vagyok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha elmondod azzal el is bukod... Attól a perctől kezdve h szerelmet vallasz neki nem fogod érdekelni, vonzódni meg főleg nem fog hozzád. Sőt még meghóditani se fogod vele. Ha meg elég bunkó akkor még meg is aláz.... Inkább próbáld megismerni, összejönni vele.
2010. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leplezd a vonzalmadat. Próbáld magad elérhetetlennek tenni előtte, így felkeltheted az érdeklődését.
2010. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vazze ne azzal indulj, hogy szia én k*rvára szerelmes vagyok beléd, mert úgy otthagy, mint fától az erdőt!!! Csak finoman, óvatosan nyomulj, írj neki valahol mailt, üzeneteket facebook-on pl, aztán mehet élőbe a dicsérés, többet beszélgettek, aztán óvatosan elhívod valami összejövetelre, aztán kialakul, de a szeretlek, járjunk, nem jön be, tapasztalatból mondom!!!
2010. okt. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen így van! Én padtársamba szerettem bele, 1 hónap tépelődés után elmondtam, és csak annyi lett a válasz h "chhhh és most mit csináljak?". Én meg majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Se előtte, se utána nem alázott meg így senki szal ha nem akarsz hasonló maradandó traumát átélni, NE MONDD EL NEKI ÍGY! TANULJ A MI HIBÁNKBÓL! :)
2010. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy ha neked vallana valaki szerelmet akit korábban haverként ismertél, akkor mit csinálnál? Ez így nem megy. Nem hollywoodban élünk. Meg kell ismerni, el kell hívni (esetleg csoportban) erre-arra, aztán mehetnek a páros dolgok, és máris összejöttetek.
2010. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Álljunk meg egy szóra!HA már több randitok volt vagy már többször is találkoztatok akkor miért ne lehetne rá vezetni a témára?HA csak egy osztálytárs vagy ismeretlen lányról van szó akkor megértem h nem kel lerohanni,de hamár ismerkedés stádiumában vagytok miért ne lehetne elmondani az érzéseid?Jó nem úgy h na figyelj szerelmes vagyok beléd!Azt is tudni kéne milyen viszonyba vagytok,mert ha esetleg késlelteted elveszitheted a lányt!
2010. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!