Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális hogy anyám még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy anyám még mindig ilyen?

Figyelt kérdés

Barátommal már több mint két éve vagyunk együtt.

Ő 19 éves én pedig 18, de anyám egyszerűen óvodásnak néz, és szerintem kb azt hiszi hogy szűz vagyok.

Nem engedi hogy együtt aludjunk, de persze én egy kis füllentéssel mindig megpróbálok hétvégén vele lenni.

Valamelyik nap megkérdeztem tőle, hogy nem-e aludhat itt, mert rossz a gépe, és újságot kell szerkesztenie és az sokáig tart... Mire ő teljesen fel volt háborodva.

Mondtam neki, hogy hát a környezetemben minden barátnőm kb egész hétvégén együtt alszik barátjával, és ha szerinte annyira modern felfogása van, akkor ő miért akad ki az ilyenen ?

Mire ő felháborodva mondja, hogy ezek a mai fiatalok milyen könnyen odaadják magukat ( ami persze igaz is )

De ez az én esetemben nem sűrűn, mivel úgy gondolom ez egy elég komoly kapcsolat.

Nem tudom mit tegyek, hogy végre elfogadja azt hogy nem vagyok már többé kislány, és ne akadjon már ki ha a hétvégét barátommal vagy esetleg barátnőimmel akarom tölteni.


2010. okt. 14. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Bemutattad már neki a fiút?
2010. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beszélj anyukáddal! Az ő házában laksz, ez igaz, de azt ne mondja meg neked, hogy mit csinálsz...

Lehet vannak rossz emlékei vagy pedig fél, hogy egyedül fog maradni. Gondolom nem elvakult valásos asszony. Vagy igen?

2010. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

konzervatív, féltékeny.


Kérdezd meg tőle, Ő mit csinált fiatalkorában?????

Kérdezd meg. Rohadjak meg, nem volt állszent. Jaj a régi világ...ebből a szempontból nincs változás.

2010. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nagyviri ***** válasza:
Amíg a szüleid házában laksz, addig sajnos igazodnod kell az elvárásaikhoz, akármennyire is maradinak érzed. Próbálhatsz édesanyáddal beszélni, de ne azt hozd fel érvnek, hogy a barátnőd szülei mit engednek meg, mert ez nem fogja érdekelni. Érvelhetsz inkább neki azzal, hogy nem kértél még soha ilyet, és pláne, ha a barátoddal már hosszabb ideje vagytok együtt, akkor ő is láthatja, hogy nem két hetente hurcolnál fel újabb és újabb pasikat. De ha ez sem hatja meg akkor el kell a döntését fogadnod.
2010. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18 évesen ez már túlzás.

Azt mondhatja, hogy nem jöhet... de mondd meg neki, hogy akkor te mész el hozzá.

2010. okt. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ő 19 éves én pedig 18, de anyám egyszerűen óvodásnak néz, és szerintem kb azt hiszi hogy szűz vagyok. "


Nem vagy szűz? Hülye r*banc. Anyád rólad is beszélt akkor.


"Mire ő felháborodva mondja, hogy ezek a mai fiatalok milyen könnyen odaadják magukat ( ami persze igaz is ) "


Tessék, még magadról is beszéltél.

2010. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, már bemutattam a fiút és futólag látta a szüleit is.

Az tény hogy nem egy anya kedvence típus, mert nagyon őszinte, és nem játsza meg magát a szülők előtt sem hogy jobb színbe tüntesse fel magát. Nála határozottabb és értelmesebb embert nem sűrűn láttam még eddig.

Anyám abszolút nem vallásos, és hát ő magáról azt tartja hogy csöppet sem konzervatív, hanem ő igenis felvilágosult szellemű, de hát itt falun egészen máshogy megy az élet, mint nagyvárosban, ahol tanulok... És ha ott látná hogy este szórakozóhelyen mik történnek, összetenné a kezét, hogy nem iszom, nem dohányzom, jól tanulok.. és ezért is nem értem miért nem engedi meg.

A kapcsolatunk meg hát nem olyan, hogy merjek kérdezni tőle akármit is akár a gyerekkoráról, akár rólam.


Kedves utolsó hozzászóló, nem tudom te hány évesen vesztetted el a szüzességed, de az is biztos hogy nem házasság után!

Mi vártunk annyi időt, hogy biztosnak érezzük a dolgot, mellesleg mint a mai fiatalság zöme, én nem váltogatom a barátaimat minden hétvégén, tehát ha valaki ribanc, az baromira nem én vagyok..

2010. okt. 15. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!