Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sportos férfiként nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos férfiként nehezebb boldog, tartós párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Az természetes, hogy az ismerkedés fázisában nagy előnyt jelent, hiszen az izmos vagy éppen atletikus alkat csaknem mindenkinek imponál, vagy ha kifejezetten nem is, de valószínűleg senkinél sem élből red flag, mint pl. férfiaknál a relatív alacsony testmagasság vagy nőknél a plus size testalkat.


Viszont sokan elfelejtik, hogy ezt a fizikumot nem a szél meg a genetika fújta a helyére, hanem kemény munka és rengeteg dolgos óra eredménye.


Aki eljutott ilyen szintre, az nyilván fenn is akarja tartani, ami azt jelenti, hogy a potenciális közös idő jelentős része sportolással telik, és akkor nem beszéltem azokról, akik különböző (akár távoli) versenyekre vagy edzőtáborokba járnak, vagy például távkapcsolatról van szó, netán a sporton kívül is van olyan (kényszerű) időtöltés, ami a minőségi közös idő rovására megy (pl. hozzátartozó ápolása, munka stb.). És ez már nem feltétlenül van ínyére a másik félnek.


Mit gondoltok?


2023. júl. 28. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minden hobbi vesz el időt. Ráadásul sportolhattok közösen is.
2023. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sportos pár megérti, mert neki id igénye az edzés.
2023. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, nekem is van hobbim, amivel foglalkozom kapcsolatban is. Addig ő sportolhat nyugodtan. A többi dolog meg a munkát leszámítva nem túl gyakori, azért van különbség aközött, hogy valaki konkrétan sportoló, vagy csak lejár edzeni minden másnap vagy akár minden nap. Távkapcsolat engem akkor sem érdekel, ha egy görög isten a másik, szóval ez a probléma kilőve. A legtöbb ismerősömnek nincsenek egyéb fix elfoglaltságai a munkán kívül.
2023. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Yup, lehet együtt sportolni, meg lehet külön.

Az edzés egy dolog, de mellette létezik millió más dolog, más hobbi és főleg azon a két emberen múlik, hogy kompromisszumra képesek-e és az a lényeg, hogy szeretik-e egymást, tudnak-e kommunikálni, őszinték-e a kapcsolatban.

Engem egyáltalán nem érdekelne, hogy elmegy edzeni, én elmegyek jógázni, vagy elmegyek a barátnőimmel moziba.

Attól, hogy a partnerem még nem állt meg a világ.

2023. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a vasat gyúrd. LEhet együtt biciklizni, futni, túrázni, etc. Válassz olyan lányt, aki szintén sportos, neki evidencia lesz, hogy ő is karban tartja a testét. Ha egy otthonülő, nem sportoló lánnyal állsz le, akinek még barátai, hobbijai sincsenek, na ott gond lesz, mert ő mindenben az ellenséget látja majd, ami tőle veszi el az időt.
2023. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak bőven lányok, nők is akik rendszeresen sportolnak, ill. akiknek van saját életük, hobbijuk, barátaik és eltudják magukat foglalni. Én is ilyen vagyok.
2023. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Csak ne várd el a másiktól, hogy ő is sportoljon, ha nem akar.
2023. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Most sportosról vagy sportolóról van szó? Azért nem mindegy. Ha lemegyek a terembe, ott vagyunk egy csomóan, akik sportosak vagyunk, de az egész teremből 3 ember sportoló, hivatásosan.
2023. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!