Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint a baràtnőm akàr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint a baràtnőm akàr nővel is kialakítana pàrkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mikor nàla voltam egy közös program utàn beszélgetés közben vàratlanul megkérdezte gondoltam- e màr arra nővel alakítok ki kapcsolatot.Mondtam neki hogy nem vonzódok a nőkhöz kizàrólag csak baràtként tudom őket szeretni és ilyesmin nem is gondolkodtam.Utàna beszéltünk ilyen dolgokról és ő azt mondta ha nincs màs vàlasztàs és ha az az egyetle út hogy valaki ne legyen öngyilkos nincs abban semmi kivetnivaló.Azóta kicsit szöget ütött a fejembe hogy amikor ő ezt megkérdezte arra gondolhatott esetleg hogy lehetnénk egymàssal kapcsolatban?Mi lelkileg nagyon jól megértjük egymàst.Egyébként nagyon érzékeny,művészlelkű,depresszióra is hajló személyiség.Nem mondtam volna hogy a nőkhöz vonzódik de ezek szerint ilyesmiben is gondolkodhat.
2022. szept. 17. 22:02
 1/6 Psycho ***** válasza:
100%
Gyanús, hogy igen, jól látod a helyzetet. Úgy hangzik, mintha fel akarta volna mérni azt, Te hogyan reagálsz erre a témára. Biztos kíváncsi volt, elítéled-e. Hogy konkrétad veled akarna-e, azt nem feltétlenül tippelném 100%-ra, de persze nem is zárnám ki.
2022. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Azertmorhattad volna jphy bznyák vagy.. nem mindenki vagjA ratyikA
2022. szept. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2!

Ugorj neki még egyszer mert a fa.sz sem érti te mit írtál.

2022. szept. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es igen igy gondolom en is valamit fel akart merni.Nem veletlenul tett fel egy ilyen kerdest ha igennel valaszolok ki tudja nem inditvanyozott- e valamit.Ha igy is van jobb lenne ha nem velem akarna lenni,en semmikepp se akarnam de nagyon bizarr lenne a tudat hogy az egyik legkozelibb baratnom gyenged erzelmeket taplalna irantam.Amugy kontra velemennyel voltam ezekrol a dolgokrol eleg hosszasan vitatkoztunk errol.
2022. szept. 18. 06:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8s volt hogy egy barátnőm azt mondta egy beszélgetés közben,amiben valahogy a párkapcsolatokról volt szó, hogy ő lánnyal is ki akarná próbálni, és erősen a szemembe nézett. Én meg mondtam hogy én nem és ment tovább a beszélgetés, azóta se volt erről szó.
2022. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet itt is az van hogy akar novel is lenne ha maskent nem jon ossze.
2022. szept. 18. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!