Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a pasikat, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a pasikat, félek tőlük.19 éves és tulajdonképpen "prűd" vagyok. Baj ez? HOGY GYŐZZEM LE EZT A TÚLZOTT SZEMÉRMESSÉGEM?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátom, de őszintén szólva nem is akarok. A hideg kiráz ha megérint egy fiú vagy nekem kell megérintem őt (akármilyen helyes is legyen az a srác...). Egyszerűen félek tőlük. És félek ez a túlzott szemérmességem sose fog elmúlni és így nem lesz (normális) párkapcsolatom.
2010. okt. 14. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Még soha nem volt barátom, de őszintén szólva nem is akarok."

"sose fog elmúlni és így nem lesz (normális) párkapcsolatom."


Ha nem akarsz, akkor hol itt a probléma?

2010. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok de akarok is egyben... jó lenne ha lenne de félek tőlük...
2010. okt. 14. 18:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Tényleg, ha nem akarod, hogy legyen, akkor mi a gond?
2010. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Nem akarok de akarok is egyben... jó lenne ha lenne de félek tőlük..."


Ok. Meg tudod fogalmazni, hogy MIÉRT félsz?

2010. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az a bajod, hogy nőből vagy. Ők sohasem tudják mit akarnak.

Inkább szenvedj. Attól leszel igazi nő. :)

2010. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, de nem pont ezzel az esettel.:) Ha valakivel lelkileg közelebb kerültök egymáshoz, akkor ilyen téren is megfog érteni és segíteni fog neked ebben, ha tényleg szeret. Szerintem semmi gond nincs abba, hogy így gondolod, mert csak félsz az ismeretlentől és ez normális csak ne engedj az érzésnek, hogy emiatt ne legyen barátod. Lehet, hogy amikor oda kerül a sor, hogy össze fogsz jönni valakivel befogsz parázni vagy félni fogsz az első csóknál.., de egyben jó is lesz.;)
2010. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az hogy félsz, nem vonható párhuzamba hogy ne mkívánod őket. Én is félek a férfiaktól, rossz tapasztalatok miatt, bizalmatlan vagyok az idegenekkel szemben és nagyon nehezen nyílok meg. szexuálisan is "félek" tőlük, illetve inkább magamtól. 19 éves vagyok, de még csak egy emberrel feküdtem le, vele 14 évesen jöttem össze. pár hónapja szakítottunk, és most ezért van bennem egy félelem, mert hihetetlen cslaódások értek tőle, és rettegek attól hogy ha találok egy srácot neki nem fogok megfelelni, valamit rosszul csinálok, stb. De ez félelem. Nálad nem ez a probléma. én kívánom a szexet, a pasikat, akarom hogy hozzámérjen. ennek ki kell deríteni az okát, mert hosszutávon sokat fogsz tőle szenvedni... először is mérd fel, hogy csak szexuálisan "undorodsz" tőlük, vagy alapvetően kapcsoaltszinten is?
2010. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"és rettegek attól hogy ha találok egy srácot neki nem fogok megfelelni, valamit rosszul csinálok, stb."


Ha egy srácnak nem felelsz meg, akkor meg sem érdemel téged, ez jusson mindig eszedbe.

2010. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szexuális téren gondoltam, mert át így nem vagyok túl tapasztalt... már téren nem érdekel, már megfogadtam hogy többet soha senki miatt nem fogok változni, önmagam maradok :)
2010. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"szexuális téren gondoltam"


Mi lehet az, ami a pasiknak nem felel meg a szexuális téren...?

2010. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!