Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megütne a barátod mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megütne a barátod mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 17:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
szakítanék és agyonveretném.
2010. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Megverném mint a lovat.
2010. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Amikor alszik, megkötözném, és egy forró melegszendvicssütőt csapnék a farkára!
2010. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
visszaütnék. először ököllel, aztán serpenyővel.
2010. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

20:13


na fasza, most rosszat fogok álmodni :D

2010. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Csomagolnék. Talán egyszerűen csak kifutnék a házból, és egy barátomat küldeném vissza a cuccaimért, hogy addig se kelljen találkoznom vele. Beszereznék egy gumibotot, ha jönne zaklatni.
2010. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Hat meg szep h vissza utnem,de ugy,h nem koszone meg az tuti,es a masik az ha egyszer megutott akkor masodszorra is megfog ha megbocsajtod.Averekedessel semmit nem lehet megoldaniKulomben meg az a ferfi nohoz ut az GYAVA!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%

kiverném a fogát először aztán tökönrúgnám aztán amikor lehajol megfogni a tökét hogy fáj neki akkor megfejeltetném a térdemmel aztán amikor a földön van akkor rúgdosnám a veséjét aztán beletaposnék a hasába aztán leköpném majd szólnék apámnak, bátyáimnak majd a rendőrségnek :D

ja és tuti hogy impotenssé tetetném vagy kitépném tőből a heréit a helyéről attól tuti nemállna fel neki többet :D

2010. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy megérdemeltem volna, de nem kaptam... tudom sz*rháziság, de feleslegesen idegesítettem... ha még is kaptam volna egy pofont... azért még megbocsátottam volna, mert az én hibám volt, de másodjára már nem, mert akkor lehet az egész életünk arról szólna, hogy nem tetszik neki valami, amit mondok, teszek, és megverne! Szerintem egyetlen egyszer, ha te vagy a hibás, akkor meglehet bocsájtani!


De lehet hülyeség, amit írok, mint mondtam, még sosem voltam ilyen szituációba, és azóta nem is fajulnak el úgy a viták, hogy a pofon közelében lenne valamelyikünk.

2010. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%

Osztom az utolsó véleményét. Bármennyire is mondják, hogy nőt sosem ütünk meg, igenis lehet olyan szituáció, amikor "ráfér". Ki lehet azt provokálni. Viszont, ha nem jogos a pofon (amúgy is csak nagyon extrém esetben lehet jogos), akkor biztosan akkor látott utoljára.

21/L

2010. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!