Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy sose lesz csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy sose lesz csajom?

Figyelt kérdés
20 éves helyesnek mondott egyedülálló srác vagyok. Eddig 2 barátnőm volt az se olyan komoly ráadásul még szűz is vagyok. Sok a dolgom tanulok néha családi ügyek is rám szakadnak bulizni sincs időm. Lány barátaim sincsenek nagyon. Néha a neten kutakodok de csak komolytalan és hazudós csajok akadnak akik átvernek és annyi. Mit csináljak, hogy legyen végre barátnőm? Lehet nekem ez a sorsom, hogy magányos maradok akárhogy is keresgélek?
2010. okt. 14. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te legalább helyesnek mondott vagy. Én mindjárt 21 vagyok, nagyjából hasonló helyzetben, csak éppen helyes nem vagyok...
2010. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
DE lesz. Nekem 4 ismerősöm van, akik 22 év felettiek és szüzek, ebből kettő fiú. Inkább várni érdemes, mint valami lehúzós hölgyeménnyel összeállni. Sőt egyik ex-barátomnak én voltam az első komoly kapcsolata, velem vesztette el szüzességét- ő 21 éves volt. Amúgy iskolában nem tudsz ismerkedni? Vagy valami szakkörön, edzésen. stb.
2010. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak, hogy legyen végre barátnőm?"


Menj ki az utcára, legyél emberek között, sokat.

2010. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Gyere rapidrandizni! www.rapid-m.eu

Nagyon sok egyedülálló van, csak sokan nem vállalják fel.

2010. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"ráadásul még szűz is vagyok"


A szűzesség nem egy betegség. Egy állapot, ami nem okoz hátrányt, nem testi hiba, vagy bármi ilyen. Majd ha lesz egy barátnőd, akivel megismerkedsz, és lefekszel, akkor nem leszel szűz, és éppen ugyanúgy megy az életed utána is.


A szerelem meg bárhol lecsaphat, csak legyél nyitott minden irányból. Én a barátnőmet egy flashjátékos oldalon ismertem meg, és hírből se gondolta volna egyikőnk sem, hogy egyszer csak együtt leszünk.


Amúgy meg nincs olyan, hogy ez a sorsom. Olyan van, hogy túl magas elvárásaim vannak, és esetleg nem veszem észre magam mellett azt, aki szeret engem, mert átnézek fölötte, folyton csak várva. Legyél nyitott minden emberre, lehet, hogy egyszer csak a metrón összeütközöl egy lánnyal, aztán mire észreveszed magad, három gyereketek van :)

2010. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
"helyesnek mondott" azaz anyu szerint szép vagyok. folytassam...?
2010. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tesókám, ne aggódj! Én 25 éves vagyok és 110 kiló. Van egy csodás alakú, szőke, kék szemű barátnőm, akivel imádjuk egymást! Most! De egész eddig... 21 évesen láttam először nőt meztelenül. AZ akkori (1.) barátnőmet. Vele próbálkoztam először a szexnek nevezett labirintus kusza útjain. Annak vége lett hamar és összejöttem egy nálam idősebb lánnyal. Együtt voltunk másfél évig, de azalatt kb 8szor szexeltünk. Olyan hideg volt, mint egy jégkocka. Nem dobott sokat az amúgy sem az egeket ostromló önbizalmamon.Ráadásul vele még együtt és éltem. Jó sok pénzzel lehúzott. Amióta meg elhagytam, az utcán sem mindig ismer meg. Másfél éve a neten próbáltam ismerkedni. Azt nem ajánlom. Ennyi unatkozó, pasikat bolondító, meg hitegető pitschát még nem láttam egy helyen! Aztán augusztusban a fészbúkon találkoztam ezzel a lánnyal. 4 éve a főiskolai gólyatáborban én voltam a csoportvezetője, de azóta nem is beszéltünk. Most meg? Várom, hogy mikor költözik hozzám! Ezzel csak azt akarom mondani, hogy igaz a közhely: akkor és onnét talál rád, amikor és ahonnét nem is várod!!! Kitartás! Üdv, Z
2010. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 20 éves fiú vagyok. Alacsonynak érzem magam, (173 cm, 90 Kg), és nem a legszebb kategórába tartozom. Életemben nem láttam meztelenül nőt, csak képen, soha nem csókolóztam, egy barátnőm sem volt eddig. Én is már csak a szerencsében bízom. Hátha egyszer buszun vagy valahol belebotlok életem párjába. Sokan mondják ezen az oldalon, majd találkozunk valakivel ahol nem is gondolnánk. Ebben bízom.
2010. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
,,helyesnek mondott" Én nem vagyok helyesnek mondott. Bőven 100 felett vagyok, akkora vagyok, mint egy tank, de a barátnőm után sokan megfordulnak. - Volt is már ebből konfliktusom. - Miért? Mert van önbizalmam. Elhittem annó, hogy elég jó leszek neki. S lám lám. Megosztok veled egy mondást: ,,A férfiak és a nők addig nem lesznek egyenlőek, amíg a nők nem lesznek képesek végigsétálni az utcán kopaszon, sörhassal, úgy, hogy közben biztosak benne, hogy csodálatosak és mindenki őket akarja!" Úgyhogy ha legközelebb megszólítasz egy nőt, rá nézz és ne a cipőd orrára! Ügyesen!
2010. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy vernek át ezek a hazudós csajok?
2010. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!