Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a gyakoribb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a gyakoribb, a csúnya lány helyes fiúval vagy szép lány ronda pasival?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Fiúk a farkuk után mennek,szóval csúnyább pasi szép csajjal. :)

18/L

2010. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%

"Csúnya lány helyes fiúval. A lányoknak mindig a külső a legfontosabb, fiúk közül nem mindenkinek."


Egyetértek.

A fiúk pont azért elégszenek meg rondább csajjal, mert a farkuk után mennek, és képesek levinni az igényeiket. De a csajoknak nagyon fontos, hogy jóképű legyen a pasijuk és nem adják lejjebb. Szóval a csúnya lány + helyes pasi sokkal gyakoribb.

Ha szép lányt látsz ronda sráccal, az valószínűleg érdekkapcsolat. Legalább is én ezt tapasztaltam.

2010. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Kedves utolsó válaszoló! Én lány vagyok és amikor a pasimmal találkoztam,akkor nem a külső volt nálam a lényeg. vagyis nem csak az.Szerintem a lányok inkább úgy vannak,hogy egyik csoport a mackó testalkatúakat szereti a többi meg nem.Ja és mikor a pasimmal találkoztam nem az arca volt a lényeg, hanem a szeme, mert láttam benne hogy nem csak le akar fektetni, hanem komoly kapcsolatot szeretne.
2010. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó!


Nem érted, miről beszélek. Attól, hogy nem "csak" a külső fontos, attól még a külső FONTOS. Vagyis ha valaki külsőre nem jön be, vagyis egy férfi nem helyes, akkor a lányok többsége nem vállalja be párkapcsolatra.


Természetesen nem mindig van ez így, például dagadt vagy csúnya lányok nem tehetik meg, hogy jóképű pasit válasszanak, viszont szép lány mellett szinte mindig jóképű srác van. A pasik viszont többször adják lejjebb az igényeiket. És ez volt a kérdés, én erre válaszoltam.

2010. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

az en esetemben ugy volt,h. mindenki korulottem azon ragodott,h en jobbat erdemlek a paromnal,es o "porazzal johet" csak utanam meg ilyenek..de valahogy nem erezte ugy,hogy rondabb lenne mint en.soot,szerintem helyes volt..

mindenkinek mas a velemenye,es hogyha velemenyt kell kinyilvanitani,akkor nem mindig jokat hallunk,mivel ha hajtunk arra a bizonyos szep lanyra/helyes pasira,biztosan h az ellenkezojet mondjuk,h tudjuk mi megszerezni magunknak

es ha nem is gondoljuk igy,de a tudatalattinkban ez van.mindig a magunk igenyeit nezzuk,nem azt h a maisk boldog lehetne vele..

2010. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ereztem* elirtam,bocsi
2010. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ocsmány csaj Jo pasi... Egyre több van ilyen körülöttem és nagyon idegesít. Az mégiscsak gaz h egy dagadt büdös beképzelt lejött hajú nyafogos pics egy izmos helyesebb pasival jár ..
2011. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!