Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm minden áron külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm minden áron külön akar szilveszterezni ha törik, ha szakad akkor is. Félrecsusszanás lesz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem itt akkor valami gond van, ha nem akar veled lenni szilveszterkor... És akkor félrelépésnek is lehet esélye. De nem akarom az ördögöt a falra festeni.

Jó lenne ha kicsit részletesebben leírnád, mi a szitu.

2008. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
valószínű. vagy valami más gáz lesz. beszélj vele.
2008. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan csajt,akivel jól tudjátok magatokat érezni együtt,mert úgy látszik,h azért akar külön szilveszterezni,mert nem érzi jól magát Veled!
2008. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szitu: Nagyon furcsa velem mostanság, sok a pletyka is...(megcsalós) de arra kér hogy inkább az ő szavára adjak. Azt mondja szeret engem.

Egyébként olyan indokot mondott, hogy azért ne legyek vele, mert én nem érezném jól magam, mert nem ismerek senkit a társaságából(kifogás)

1 éve vagyunk együtt

2008. dec. 31. 13:34
 5/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy alig lehet vele beszélni. Egyszerűen nem lehet vele komolyan elbeszélgetni. Azért ma még teszek 1 utolsó próbát...

Ő 18 én 20 éves vagyok

2008. dec. 31. 13:35
 6/13 A kérdező kommentje:

Itt egy kis előzmény ha valakit érdekel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2008. dec. 31. 13:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hello!elolvastam az előzményeket is,és hát nem tudom.nem akarlak téged megbántani,de én sztem van neki egy másik barátja.sztem azért nem akar most veled lenni szilveszterkor.elég érdekes a kifogása:(.meg az hogy idegesen viselkedik veled,és zavarban van.minden egybe vág.én azt mondom,üljetek le,és mond meg neki mit érzel,és ha van valakije most mondja meg mert te nem akarod h.hülyére vagyenek.kívánom h.minden megoldódjon!
2008. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit beleolvastam az előzménybe is...

Szóval,olyan SMSt kap,h szereti valaki.Ez még belefér.Nekem is van olyan hetero pasi ismerősöm,akivel csak úgy becézzük egymást,h életem tavának egyetlen kiskacsája.Van olyan is,akivel simán leSzivemezzük leDrágámozzuk egymást.Amit tudok mondani róluk,mindkettőjükkel nagyon erős érzelmi kötödés áll fent.Mindkettőjükkel volt,h legalább az egyikünk többet érzett a másik iránt,mint barátság.Aztán kinőttünk belőle,és maradtunk "csak" barátok.

Ez teljesen normális dolog,akkor,ha te is ismered az illetőt.Egy éve vagytok együtt.Gyakorlatilag azt is ismerned kellene,h mikor jár WCre.Egy év elég sok idő ahhoz,h megismerjük a másikat,és úgy nagyjából a baráti társaságát.Ez a nem éreznéd jól magad,mert nem ismersz senkit,csak üres duma,főleg,ha mindenképpen külön akar szilveszterezni.Az "eszébe sem jut",hogy esetleg együtt is lehetnétek,ott ahol ő szilveszterezik.

Számomra több,mint gyanús a csaj.Nézz jobban a körmére, vagy keress olyat,aki jobban megbecsül.

2008. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is ülj vele megbeszélni, esetleg ijessz rá. mondd, h nem akarsz vele találkozni egy darabig, g átgondolod, nem is hívod fel, meg ilyenek. Majd ekkor kiderül, hogy hogyan fog tovább lépni. 19 éves lány vagyok, több mint 4 éve vagyok a párommal, nálunk is voltak galibák, de csak olyanok, ahol az irigyek mocskolódtak. Szóval mi sohasem csaltuk meg egymást. Minden az őszinteségen múlik.
2008. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Akkor most én elmondom, hogy mi a helyzet! Én sajnálom a barátnődet, mert szerintem tuti elege lehet abból, hogy mindíg féltékenykedsz. Azt az szeretlek az smsben barátságból volt. És valószínűleg ha nem akart veled szilveszterezni, az azért volt, mert nem érzi veled jól magát és tényleg nem érzenéd jól magad az ő társaságában. Esetleg még az is lehet a gond, hogy nem hagyod őt a barátaival bulizni, vagy nincs rá alkalma. Szerintem ne féltékenykedj ennyit, mert annak tényleg megcsalás lesz a vége!
2009. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!