Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fog rendeződni a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog rendeződni a helyzet?

Figyelt kérdés

A baratom (1,5 éve vagyunk egyutt) mint kiderült, titkos szexhaverséget ápol egy évtizede egy házas asszonnyal.

Miutan megadtam neki mindent (lelki biztonsag, bevállaltam vele a kapcsolatot, mert állítólag ez hianyzott neki, egy komoly kapcsolat) azutan se hagyta abba a kapcsolatot a növel, ami szerintem ennyi idö után nyitott kapcsolatnak minösul ... föleg h mindent meg is beszelnek ketten, mint kiderult

Amellett még újakat is próbál befüzni.

Elöfordulhat, hogy megis egyutt maradunk es megeri varni, hogy megkomolyodjon?


2023. júl. 21. 08:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted valóban megkomolyodik az ilyen? :")


Vagy elfogadod ezt a helyzetet, vagy kidobod.

2023. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Full kiábrándító a faszi. Várna a franc arra, hogy egyszer hátha megkomolyodik. Mitől komolyodna, amikor így is ott lihegnek körülötte a kiéhezett szukák?
2023. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor rendeződik, ha vagy elfogadod, hogy mindenkivel megcsal, akivel teheti, vagy szakítasz. Nem fog megváltozni.
2023. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Az "Egy lábtörlő álmodozása" 143. fejezetét olvashattuk. Térjenek vissza a jövő héten is!
2023. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kegyetlenkedni próbalsz 4 es, Einstein

Az embert sokszor vezetik félre es hazudnak neki, ok nelkul. Eleg nehez kivedeni

2023. júl. 21. 09:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ez a pali megcsal téged, amióta együtt vagytok, azóta folyamatosan csal, te meg ilyeneket kérdezel, hogy meddig várj még, amíg abbamarad a megcsalás? És még én vagyok az Einstein... Nem tudom miféle lelkibeteg, önbizalomhiányos nő vagy te, de észbe kéne kapnod, hogy ez a hulladék úgy kihasznál téged, mint annak a rendje. De ez nem az én dolgom, ha te erre buksz, akkor én kérek elnézést!
2023. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mire használ ki? Nem tartom el, se penzt nem adok neki
2023. júl. 21. 09:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Szexre használ téged.
2023. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akkor minden rendben van! Azzal semmi gond ezek szerint, hogy egyszerre 2-3 p1nát cserélget a farkán, és te vagy az egyik.

A kérdésed tárgytalan, hiszen ezek szerint ez nálatok a normális állapot.

2023. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aztan ne csodalkozz ha hazaviszi a fertozest
2023. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!