Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha a 25 éves udvarlótokról kiderülne, hogy nem is olyan régen, egy 45 éves nővel vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 11:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
sajnálnám, hogy ilyen szánalmas emléke marad meg egész életében az első szeretkezésről.
2010. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

"sajnálnám, hogy ilyen szánalmas emléke marad meg egész életében az első szeretkezésről."


Már miért maradna szánalmas emlék? :D

2010. okt. 14. 11:38
 13/28 bollocks ***** válasza:
60%

Az a 45 éves nő érdekes, aki egy 25 évessel létesít szexuális kapcsolatot. Meg szerintem úgy az egész sztori kicsit durva. Szüzesség elvesztéséhez a legjobb ha egy kortársaddal együtt történik meg. Ha egy friss almával történik az első és nem egy aszalt mazsolával.


(Bár lehet hogy 45 évesen nem így fogom gondolni, de remélem nem fogok 25 éveseket hajkurászni.)


21L

2010. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Háát, meglepődnék, de persze nem ez dönti el, hogy igazán szeretni fogom-e vagy sem...
2010. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek semmi jelentősége nincs a ti dolgotokat tekintve. Mindenki elveszíti valahogy a szüzességét... és valóban inkább ez, minthogy egy 13-14 éves lánnyal tette volna. Szóval tekints el ettől az infótól.

20L

2010. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
12%

én írtam a "szánalmas sorokat"

azért szánalmas egy 25 éves srác egy 45 éves nővel szüzességet elveszíteni:

1. mert a 45 éves nők kétségbeesésükben foglalkoznak csak 25 évesekkel, mert úgy gondolják, ők nem kellenek senkinek, nincs tartásuk, tehát hódítani sem kell őket és a srác a fia lehetne, ilyen szinten mindegy már neki kivel bújik ágyba, csak legyen már vele valaki, ingyen prosti

2. a srácnak az első szeretkezése nem szerelemben a szerelmével történt meg, ami örökké szép emlék maradna

3. a 25 éves srác nem egyenértékű egy 45 éves nővel.


Fiatalabbakkal mindig akkor foglalkoznak az emberek, amikor saját korosztályuk lenézi őket, vagy észre sem veszi őket.

tehát egy 40-es papa is ezért foglalkozik tinikkel, mert őket könnyű még becsapni ellentétben egy 40-es nővel, aki már átlát a szép szavakon

nos ilyen alapon foglalkoznak az idős nők is a fiatal srácokkal, nincs senkijük,mert nem kellenek senkinek vagy aki van, az impotens, és megalkudnak

2010. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

"1. mert a 45 éves nők kétségbeesésükben foglalkoznak csak 25 évesekkel, mert úgy gondolják, ők nem kellenek senkinek,"


Vagy talán, mert TÉNYLEG nem kellenek senkinek, erre gondoltál már? Én úgy vettem észre, manapság mindenki a fiatalságot hajszolja, a 40-es, 50-es férfiak is, akik elváltak, vagy sosem volt családjuk, de még azok is, akik házas, családos emberek, friss húst keresnek inkább. Nem csoda, ha a 40-es éveikben járó nők így érzik.

2010. okt. 14. 12:08
 18/28 anonim ***** válasza:

a "tényleg"-gel nem értek egyet.

anya most házasodott újra, és korosztályához illő pasival.

2010. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
szóval a lényeg 25 éves srácnak nem büszkeség egy 45 éves nővel lenni, akinek nincs önértékelése/tartása vagy bármi
2010. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

"a "tényleg"-gel nem értek egyet.

anya most házasodott újra, és korosztályához illő pasival."


Egy osztálytársamnak középiskolában négyese volt a lottón. Na? :)

Az, hogy te ismersz EGYETLEN ellenpéldát, önmagában nem jelent semmit, nagy számokra kivetítve a tapasztalat mást mutat.

2010. okt. 14. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!