Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátnőm összejöhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm összejöhet a (volt) párjával újra?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek 1 hónapja lett vége egy kapcsolatának, de karácsonyt együtt töltötte a volt párjával, nagyon jól érezték magukat.

Közel kerültek egymáshoz, csókoloztak, összebújtak (nem szex).

Együtt is aludtak, hisz péntektől vasárnapig voltak együtt.


Beszélgettek is az elmúlt időszakról a szakításról a folytatásról.

Mindketten benne lennének, a folytatásba, de talán most kicsit fel lettek kavarva és ezért nem döntöttek rögtön a folytatásba, meg szerintem átgondolják azt is hogy ha folytassák a kapcsolatot, hogy akkor később nem e fognak azok a problémák újra felszínre kerülni, ami miatt szakítottak.


Igazából nincs köztük nagy probléma, mert egyik sem csalta meg a másikat, tehát nem ez volt a szakítás oka.


Nem tudom hogy merjen e a barátnőm reménykedni, hogy lehet még köztük valami, már ha abból indul ki, hogy együtt töltötték a karácsonyt, és közel kerültek újra egymáshoz.


Igaz a szilvesztert nem töltik együtt, és a barátnőm kicsit tart attól, hogy a volt barátja becsajozik, bár nem az a típusú személyiség.


Én mondtam neki, hogy szerintem csak kiengedi a gőzt.


Én beszéltem a pasival aki azt mondta hogy a hétvégét nem lehet meg nem történtnek nyilvánítani, és hogy van egy gondolata hogy mi merre-meddig.

Ennél többet nem mondott a pasi, de én ezt nem is mondtam tovább a barátnőmnek.


Valahol én úgy érzem lehet még jövője a kapcsolatuknak, de azt sajna nem tudom mikor fognak újra találkozni, mert mindketten januárba vizsgaidőszak előtt állnak.

Kicsit félek attól hogy sok idő fog eltelni egy újabb találkozásig, és addig sok minden letisztulhat, és akkor megint felkavarják egymást, vagy nem tudom.


Látom rajtuk hogy rajongnak egymásért és hát 2 év együtt töltött idő alatt, nagyon szép emlék volt számukra.

Még ha mindkettőnek az első komoly kapcsolata volt.


Én azt tanácsoltam, a barátnőmnek, hogy most próbáljon meg kicsit várni, mert ami történt a hétvégén, az biztos hogy mindkettőjüket felkavarta, és még is a pasi volt aki elment, tehát neki talán időre van szüksége, hogy átgondolja, hogy akkor most hányadán is áll a hétvégén történtek után.

Mondtam neki bármennyire is nehéz ne kezdeményezze a találkozást várja meg még a pasi lép, csak hát a kérdés hogy mikor lép a pasi?


Ugyan akkor azt is tudom hogy valahol át kell beszélniük ezt a együtt töltött hétvégét mi hamarabb, hisz egyik sem számított arra, hogy közel kerülnek egymáshoz.


Ti mit tanácsoltok, hogyan lássátok a dolgokat?

Lehet még jövője ennek a kapcsolatnak?


2008. dec. 31. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, hogy a dolgokat ők döntsék el és te csak figyeld az eseményeket...
2008. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék!

Én nem akarok bele szólni, csak látom hogy a barátnőm, nagyon szereti még a pasit, és ami történt köztük abból talán lehet még valami.


S én csak azért fordultam hozzátok, mert szeretném tudni, hogy szerintetek reménykedhet e a barátnőm.


De természetesen ez a Ő dolguk!

2008. dec. 31. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan...ez az ő dolguk.
2009. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!