Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv. Ti mit gondoltok erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Ti mit gondoltok erről, ez most akkor mi?

Figyelt kérdés
Tegnap este felhivtam a bnőmet hogy megkérdezzem hogy van, meg ilyenek. A barátnője vette fel, hát elkezdtünk dumálni.kérdezte tőlem hogy mik a szándékaim vele. Mondtam neki hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék vele. Erre ő azt válaszolta hogy nenagyon tervezzek vele semmit mert most is más srácokkal van, és szerinte nemcsak dumálnak hanem ba..nak. ez volt kb fél 11-kor. ekkor benyitott a szobába a "bnőm" és elvitte a kulcsait mert nemtudja mikor ér vissza.Ezt hallotam a telefonon keresztül. Bentlakásos suliba jár. ő17éves és énis. a helyesirásért bocs
2010. okt. 14. 09:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amikor benyitott a szobába a "bnőm" felkiáltott hogy összejöttem vele. ezt hallottam a telefonba.
2010. okt. 14. 09:35
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ez azt jelenti h a "bnőd" átb*szott a palánkok és amíg te otthon ültél más rendesen megkefélte. Így jártál. Én a helyedben dobnám a kis k*rvát...
2010. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hát sztem hagyd ott a fenébe, ebből már nem lesz semmi!

keress magadnak 1 normális csajt

2010. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti hogy sz*rban vagy tesa
2010. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sajnálom :( ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj privit
2010. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát ja szarban vok. De majd rákérdezek nála hogy akkor mi is volt. kiváncsi vok mit fog mondani.
2010. okt. 14. 10:00
 7/15 A kérdező kommentje:
utána meglássuk mi lesz.
2010. okt. 14. 10:01
 8/15 anonim ***** válasza:
vagy a te barátnőd nagyon g*ci vagy az ő barátnője kavarja a sz*rt
2010. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
09-58 csaj vagy?
2010. okt. 14. 10:01
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Ne kérdezz rá, hanem b*szd meg rendesen azt a kib*szott r*bancot és utána dobd el, mint a nem visszaváltható kólás üveget.
2010. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!