Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tovább lent

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam halálosan megfenyegetett az egyik közösségi oldalon kommentárokba,persze semmi köze nem volt a témához, de így akart védeni mást,holott én egyáltalán nem voltam hibás semmiben,sőt még én tettem anno szívességet. Elmondtam a barátomnak, aki azt mondta hogy ír neki. Beszélgettek és mondta barátom nem lesz holnap semmi a suliba mert összehaverkodott vele és nem akar bántani. (De ez a csaj úgy néz ki h tele van piercinggel az arca, fekete cuccokba jár, nagydarab, borotválja a szemöldökét, színes műszempillákat hord, szines a haja..acélbetétes cipő..stbstb szóval rettenetes) azt írta neki hogy szép.. holott egyáltalán szép sőőt rettenetes de egy olyan csajnak írta ezt aki megfenyegetett halálosan ..és áll. így akarta rávenni hogy ne bántson..mert ez pichologia..de akkor kitudja miket írt rólam a barátom .. meg miket írt neki h elérje hogy ne bántson.. (persze nem tette volna mert szájhős, és tényleg nemvolt semmi a suliba..) azt mondta hogy neki nemjön be a csaj.. és így akarta elérni hogy ne bátson.. tegnap kérdeztem is mit irt neki ő nem emlékszik rá... mondom hogy nem lehet erre emlékezni? na mind1.. kierült h ezt írta neki elmondta.. szóval még kitudja miket írt neki.. ez eszméletlen nagy megalázás vagy én fogom fel gyerekesen hogy tényleg védeni akart és ez pichologia? (mert ezt tanulja) és hogy ezen nem kéne megsértődnöm? de szeretem és aki engem bántani akar még annak írja hogy szép.. holott nemis gondolja úgy.. de a cél érdekében megaláz.. ezzel akármikor felvághat a csaj.. sőt kitudja mit irt még neki.. ezek után meg hogy bízzak a barátomban? Segítsetek!
2010. okt. 14. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyi erővel legközelebb más csajokkal fog flörtölni csak a pszichológia miatt?ezentúl akkor mindig erre fog majd hivatkozni ha valamit csinál?Sztem a barátod kicsit hülyének néz téged..
2010. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nyuszika, előbb tanulj meg írni, aztán próbálj némi észt összecsipegetni...
2010. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

8:14

:DDDD

2010. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer te is ilyen helyzetbe fogsz kerülni és majd akkor írj helyese és összetetten mikor ..... ideges vagy és nem tudod mit csinálj.. én nekem segítség kell.. nem a felesleges okoskodásod..
2010. okt. 14. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem értem most mivan??
2010. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

érdekes, nekem idegesen is megy a fogalmazás és a helyesírás...amúgy mire akarsz tanácsot? azt se érteni nagyon, mi a bajod...


de nesze, itt van pár:


1 halálos fenyegetés? rendőrségi feljelentést tehetsz anyucival és apucival karöltve, mert gondolom, még kiskorú vagy

2 a pasid szépeket írt egy csajnak, hogy lehiggadjon a másik tiniliba és ne tépjen meg téged? és??? mi ebben a megalázó, az hogy nem tudod magad megvédeni egyedül?????

3 ha féltékeny vagy, akkor ne ilyen megalázós marhaság dumával gyere

4 tanulj meg helyesen írni és fogalmazni, mert a kettes érettségiért is meg kell dolgozni....

+1 a böngészőben van helyesírás ellenőrző, ha már eszed nincs, legalább kérj meg valakit, hogy kapcsolja be ;)

2010. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mennyi magyartanár van itt istenem:D:D:D

nem mindegy hogy ír szerencsétlen?

El tudtad olvasni nem? Hát akkor meg kussolj és rejszolj tovább!!!

2010. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!