Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni! Maradjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni! Maradjak a 'réginél' vagy merjek lépni? (több dologban nem tudok dönteni. )

Figyelt kérdés

Leírnám röviden mi a szitu: van egy barátom kb. 1 hónapja (már 2x jöttünk össze, az első nem működött, most próbaidőn vagyunk, hátha jobb lesz.) Nem tudom, mit érez és azt se, hogy én mit érzek.

Féltékenykedett párszor. Ez szerintetek jó jel? És kb. amikor találkozunk, itt alszik, aztán délelőtt/reggel elmegy, mikor hogy...lehet csak kihasznál, míg nem talál vkit? mikor együtt vagyunk, akkor jól érezzük magunkat, és mindennap beszélünk! vagy tényleg komolyan gondolja??

De közben bejött egy másik srác a képbe... ismerkedünk, aranyos, tudja, h van barátom, de vár, és igencsak biztat, h hagyjam ott a régit. lehet, hogy meg kéne próbálnom vele? vagy maradjak a réginél? Nem tudom mit érzek, és mit akarok, senkinek se akarok rosszat, már így is rossz,hogy ilyen helyzetbe kerültem. FONTOS!!


2010. okt. 14. 00:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hát mindenképp megvárom a talit, és talán az egy hónapot is, mert akkor az újat is jobban megismerem...
2010. okt. 14. 10:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az nagyon messze áll a féltékenykedéstől... 1 hónap meg nem kapcsolat. Sztem a jelenlegi barátodat se ismered még, az a helyzet. Bár egy hónap alatt már kellett volna valami "szikra", nem csak hogy "jól érezzük magunkat". Ez elég kevés.
2010. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. okt. 14. 18:43
 14/14 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a probléma! :D Szakítottunk, a másik srácot meg lepasszoltam bnőmnek!! :D így a jó! de azért köszi midnenkinek!:)
2010. okt. 24. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!