Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e még esélyem? Beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e még esélyem? Beleszerettem egy kedves hapsiba!

Figyelt kérdés
Már két hónapja találkozgatunk erre ma benyögi beszélnünk kell, mert még nem érzi amit kell, pedig számára én lennék az ideális nő és más csajokba pedig ennyi idő alatt már beleszeret! Hát fasza, nem tudom próbálkozzam e, mert ő még találkozna velem, vagy ez már amolyan lassú halál, legalábbis számomra.
2010. okt. 13. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát furcsa emberke...

Azért egyszer beszélj vele, de ne hagyd magad húlyíteni!

2010. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
két éve halt meg a barátnője, de hát nem tudom van e ősszefüggés, ezt igazából mástól tudom mert ő még nem hozta fel a dolgot
2010. okt. 13. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

De te írtad az előbb, hogy több csajba bele szokott szeretni kevés idő alatt... Szóval ez az érzés nem valószínű, hogy kihalt benne... Bár ki tudja, mi mikor volt.

2010. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
HÁt igen jó lenne tudni, mert ha a barátnője halála után, akkor az ügyem eléggé veszett nem igaz?
2010. okt. 13. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
1 próbát megér, gondolhatod nem mindennapi esemény volt számára. Ha nem jön össze, akkor is legalább te megpróbáltad.
2010. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van remény! Várj még egy kicsit és meglátod mi lesz...
2010. okt. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan naívak vagytok ti jányok.... : (
2010. okt. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy naiv lennék,neked csak ezt üzenem,csupán szerelmes! Egyébként még azt sem mondhatom, hogy kihasznált, ugyanis nem feküdtem le vele, vagyis nem akart, azt mondta neki nem megy! Pedig csinos csaj vagyok!
2010. okt. 14. 06:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de nem hiszek az ilyen majd belédszeret, csak ki kell várni dolgokban. Az ember már a legelején érzi, hogy megfogta-e az illető annyira, hogy kezdi ellepni az agyát a lila köd. Bocs.
2010. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!