Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem rá mennyire elszúrtam, de már késő! ( Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem... Volt egy fiú, akibe már évek óta szerelmes voltam, majd összejöttünk, de ő elhagyott, kétszer is, bár még mindig szerettem. Utána is végig belé voltam szerelmes, (legalábbis azt hittem), és nagyon vágytam rá. De időközben egy osztálytársammal, akivel a legjobb barátok voltunk, jobban összemelegedtünk, és néha úgy éreztem szeretem őt, ő pedig egyenesen imádott... Csak engem zavart, hogy alacsony nálam, és nem is illünk össze külsőleg, de nagyon nagyon közel állt hozzám, és megszerettem, majd összejöttünk. De aztán bizonytalan voltam, mert még a másik srácra is gondoltam, a régi szerelmemre, mert azt hittem még őt szeretem... Ezért szakítottam az osztálytársammal, és kibékültem a régivel. Jártunk egy hónapot (a nyáron) de időközben rájöttem, hogy mégsem szeretem már annyira, amennyire gondoltam, ráadásul kiábrándultam belőle, mert kiderült, hogy csak illúzió volt, csak azt szerettem benne, akit beleképzeltem. Nyáron még semmi bajom nem volt, de most hogy suli van, és mindennap látom az osztálytársam, rájöttem hogy nagyon hiányzik, a barátsága is és ő is, de már minden elúszott, megpróbáltam tőle bocsánatot kérni, de azt mondja már késő. Annyira egy idióta vagyok!!!!!!:'( Elszúrtam az "Igazit"... mert ő tényleg az volt. :'( Mit tegyek?:'( Kérlek ne oltsatok le, tudom hogy egy barom vagyok!.... 18/L
2010. okt. 13. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
idővel jobb lesz. talán egy pár hónap után próbálkozz beszélni a fiúval. hagyj neki időt míg feldolgozza az egészet.
2010. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy megbocsát ezek után! annyira bánom...:'(:'(
2010. okt. 13. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon felelőtlen vagy. Na pont az olyanokat kell kerülni, mint Te. De nehogy magadba zuhanj, inkább változz meg!
2010. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!