Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny típus vagy?

Figyelt kérdés
Szerintetek meddig egészséges a féltékenykedés?
2010. okt. 13. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát az már biztos h beteges mikor a pasi megmondja a csajnak h hogy öltözhet, meg festheti magát.
2010. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kicsit


21/F

2010. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja az már beteges.de sajnos vannak ilyenek.meg ha sokáig áll a boltba a kasszánál."hol voltál,biztos valami csávó"
2010. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semeddig. Szerintem a féltékenység a bizalom és az önbizalom hiány jele, egyáltalán nem egészséges, persze kis mértékben elviselhető és kénytelen az ember a párjától elviselni mert sajnos nagyon kevés ilyen ember van aki nem szokott féltékeny lenni.
2010. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"nem vagyok féltékeny, csak nem bírom elviselni, ha hozzányúlnak ahhoz, ami az enyém":D
2010. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
talán kicsit. nem tudom.
2010. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, az vagyok. :( Vagyis, nem olyan eszméletlenül, csak az "egészséges szinten" :) Pedig, még nem is járok azzal a lánnyal, megbeszéltük, hogy még várunk egy kicsit. De tudom, ő is betartja a szavát, így nem kell éjjel-nappal azon gondolkoznom, kivel van, stb.. ;)
2010. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát,én eléggé az tudok lenni..:D:S És,sztem egy bizonyos szintig ez "egészséges".Nem tudom,nekem az rossz,ha vkivel járunk,és naon tetszik (de még nem vok azért szerelmes belé),és akkor látom,hogy mondjuk az egyik lány ismerőse ölelgeti vagy hasonló...:/ Jó,ha ismeri a csajt régebbről,vagy én is ismerem,azért az más.De,azért még se túl kellemes ezt látni..:S

Annyira mondjuk,még nem voltam féltékeny,hogy nyomozzak a barátom után.(:

2010. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én betegesen.. konkrétan nem mehet nélkülem sehova a párom,de én sem nélküle. 17/l
2010. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!