Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezek után?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja vagyunk együtt.nem alakult ki még hogy szeressem és nem érzek még semmit, de eddig gondoltam, hogy majd megszeretem.Nemrég megcsaltam:Sés azóta az a fiu jár a fejemben, mert jobban tetszik.Érdeklődik utánam csak nemtudom mennyire komoly, és mi a szándéka.Mit csináljak?Nagyot csalódna ha elmondanám hogy megcsaltam...
2010. okt. 13. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Most ezen te mit rágódsz???Nem szereted a pasidat, megcsaltad, az a srác érdekel, te is érdekled őt...akkor meg?ha ennyiből nem tudod mit csinálj, hát akkor ne csinálj semmit!

Nem bunkó akarok lenni, de most komolyan...csak 1 hónapja vagy a barátoddal...

2010. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem azért de mért jössz össze valakivel akit nem szeretsz??? mindegy szerintem mond el neki nem bújkálhac örökre és ha mérges lesz rád csallodot joggal teszi neked is nagyon szar lene...ha a fiu anyira szeret akkor meg bocsájt neked de ha azt mondja h : hagyál békén vagy ijesmi il nem akar semmit többé akkor ezt fogad el mertn joggal teszi. És akivel meg csaltad azt szereted? vagy most vele vagy együtt? vagy hülyén értedtem meg és mind ketöt meg csalltad és a 2-odik pasit szereted jobban?:O:D
2010. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen nagyon, de azért nem dől össze a világ.

Szerintem egyszerűen szakíts vele, a megcsalásos dolgot nem feltétlenül kell elmondanod, tudom, hogy ez hazugság, de ha nagyon nem akarod megbántani nem kell elmondanod, de mindenképpen szakíts vele.

2010. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szakits vele mert ez neki is szarabb és neked is rosszab lesz ,hogy ha ki derül-ne..:S és ha félsz el mondani neki meg értelek akkor sunyogj el de az összinteség semm rosz ;)
2010. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyiket se szeretem, csak tetszik.Nem szerethetem mikor csak egy-két hete ismerem.annyi hogy a barátom komolyan vesz,a másik pasit még nem ismerem nagyon.
2010. okt. 13. 17:25
 6/7 anonim válasza:
szem akkor hagy a francba mind 2-őt ne szenvegy e miat!!!mond meg nekik h nem vagy baléjü szerelmes vagy el fogadják vagy nem ...
2010. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem pedi max a barátod mellet tarts ki
2010. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!