Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem neten, rendes aranyos visszafogott, csak Ő 16 én 22.. másrészt, egy fél Magyarország a távolság, a korkülönbség is nagy, de már fél éve piszkál hogy találkozzunk. Stb.

De mégis motoszkál az agyamban, most mit tegyek??


2010. okt. 13. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
a következőt tedd: ne haragudj rám, amiért hülye választ írtam.
2010. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ, túl fiatal, ráadásul messze, nem éri meg az egész. Egy 16 éves még gyerek, te pedig elvileg már felnőtt. Egyszer én is elkövettem azt a hibát, hogy 20 éves létemre 16 évessel jártam. Csak 4 év a korkülönbség, de a gyakorlatban ég és föld. A viselkedése, a barátai, minden gyerekes volt vele kapcsolatban. Még bőven élte a "kit érdekel a felnőtt gondolkodás, élni akarok!" korszakot, mikor én már a jövőmet alapoztam. Más a helyzet, ha 23 és 27 vagytok, de így nem. Persze ha csak dugni akarsz, akkor nincs gond, csak az nem ér meg annyi utazást(és pénzt).
2010. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!