Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő nem is veszi ezt annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő nem is veszi ezt annyira komolyan? Ez nem fog működni igaz? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátommal szombaton lesz 2 hónapja,hogy együtt vagyunk.Beszéltük,hogy akkor eljövünk hozzánk,vagy hozzájuk,vagy valahova beülünk esetleg és megünnepeljük ezt a 2 hónapot.Tegnap megkérdezte,hogy nem megyünk inkább bulizni?Mert,hogy Őt meghívták valahova.:/Ez kicsit fura volt és picit szarul is esett,hogy nem is velem akar lenni,hanem a haverjaival.Mert fordított esetben és simán lemondtam volna őket és meg sem kérdeztem volna Őt,hogy nem-e megyünk-e el bulizni vagy ilyenek.Meg közben kiderült,hogy egy közösségi oldalon olyanokat írogat egy csajnak,hogy:hú,tetszik a hajad meg a kép is bejön..és nem egyszer írogat más csajoknak ilyeneket.Közben egy héten kb 2x találkozunk mostanában...Ma is volt rá alkalom,hogy kimenjek hozzá mert mindketten betegek vagyunk kicsit még,már majdnem meggyógyultunk.Kérdeztem tőle,hogy nem fogom-e lefertőzni és,hogy ne menjek-e inkább pénteken vagy szombaton?Erre annyi volt a válasza,hogy:jó.Mondtam neki,hogy a szombatot áttehetjük péntekre és akkor el tud menni bulizni is.(kíváncsi voltam mit szól ehhez,mert szombaton vagy a "forduló")Erre is lazán rávágta,hogy:jó.Na ez is szarul esett,meg az,hogy Ő ennyire lazán veszi ezt az egészet.Mikor meg együtt vagyunk,azt mondja,hogy szeret meg ilyenek.Szerintem nagyon kényelmes neki ezt a kapcsolat.Alig kell érte tennie valamit,én meg mikor együtt vagyunk náluk vagy nálunk akkor ahogy tudok kiszolgálom/kielégítem... :(
2010. okt. 13. 09:31
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom*
2010. okt. 13. 09:33
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ő nem is veszi ezt annyira komolyan? Ez nem fog működni igaz? Szerintetek?"


Ne rendeld alá magadat egy férfinak. Ha ez meg esetleg nem tetszik neki, akkor jobb neked nélküle.

2010. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen pasit hagyni kell a francba.Hidd el 2hónap nem sok idő,hiába úgy érzed ,hogy tegyük fel ő az igazi.Véleményem szerint most kéne otthagyd még az elején,amikor nem fájna annyira mint több hónap vagy év.A fiúk jönnek és mennek.Ritka az,aki komolyan áll hozzá a dolgokhoz.Szerintem hosszú távon nem menne ez a kapcsolat.És véleményem szerint,ő még nem elég érett ahoz ,hogy komoly kapcsolata legyen.Egy kapcsolatért áldozatokat kell hozni,amiket ő nem tesz meg.Sajnos.Hidd el sajnálom ,hogy igy alakul neked,de jobb kilépni egy rossz kapcsolatbol.Előzd meg a nagyobb gondokat.És ha igazán szeret,akkor bármilyen helyzetben könyörögne azért,hogy ismét vele legyél majd.Majd gondolkozz el komolyan,hogy menne ez hosszú távon?Kivánom a legjobbakat.
2010. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mind két választ...
2010. okt. 13. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:

A lenyeget megirtak elottem, annyit tennek hozza, hogy ezek a kiprobalom mit szol hozza modszerek nem mukodnek! Kedves lanyok, jojjetek mar ra, hogy ha egy sracnak azt mondod hogy menjen nyugodtan bulizni szombaton, atrakjatok pentekre a programot, akkor NEM arra fog gondolni, hogy jaj de hatha ez valami csapda, hanem arra, hogy na, jofej baratnom van, oke, hat ha neki jo igy, akkor legyen igy. Szoval tessek azt mondani amit gondoltok. Peldaul: nekem szamit az hogy ha szombatra esik akkor szombaton is legyen. Menj bulizni penteken vagy mittudomen, mert ruhellem ha nekem kell a programjaidba beleferni, es nem a programjaidat szabod hozzam. Egyebkent meg egy taplo vagy hogy ezt nekem kellett elmondani, es nem igy erzed magadtol.


Na, EZT felfogjuk :)

2010. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy Te is írtál.Segítettél. :)
2010. okt. 13. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ha így taktikázol meg hazudsz akk nem csoda h szerencsétlen nem érti... én se érteném nekem b@szottul nem fontos h most minden rohadt hónapfordulón népünnepélyt tartsunk! És ha nekem ezt mondanám a csajom h jó akk legyen pénteken ne szombaton én is arra gondolnék h ok, akk neki se fontos annyira ez a dolog. Legyél vele őszinte én nemtom így mit vársz most komolyan. Ugyanígy a betegséggel kapcs, ha egy lány azt mondja, hogy nem akar kijönni, nehogy elkapjam a betegségét hát jó hát ahogy gondolja most mit erőszakoskodjak? Ő tudja.

17/F

2010. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vok, én nem is tom mikor van hónapfordulók!


Egyébként ez alapján nincs semmi baj a sráccal, te taktikázod túl.

2010. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!