Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan házasságban ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan házasságban ahol a férj nagyon társasági ember,a nő is csak most otthon van a gyerekekkel, belefér kell e férnie, hogy a férj sokat beszélgessen neten kolleganőkkel akár még késő este is?

Figyelt kérdés
30 egy néhány évesek vagyunk,1,4 evesek a gyerekek.Én vagyok a feleség,nem néztem bele a mobiljába,eddig nem volt bizaalmi probléma.De mostanában feltűnt , hogy néha későn is írogat.Annyit láttam, hogy vmi nő jött fel kis chatfejbe , megkérdeztem, hogy ki ő,azt mondja kolleganő,akinek van férje,ne aggodjak.
2023. júl. 2. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
1 és 4 éves gyerekeiteket akartam írni,ketten vállaltátok.
2023. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdődő megcsalás.


Nem normális kollegáknak pikáns tartalmú üziket küldeni. Te hánynak küldtél eddigi karriered során?

Ahá…

2023. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sajnos, ahogy előttem is írták mindig így kezdődik...csak még egy sms, még erre-arra reagálok, még egy üzenet és már ott tartanak, hogy már órák óta beszélgetnek és szép lassan egymásba szeretnek. Amúgyis milyen már, hogy valaki kapcsolatban/házasságban él, és másoknak küld "pikáns" üzeneteket?! sajnos olyan, mintha nem akarnád látni, hogy mi is történik... Nagyon sajnálom, őszintén kívánom, hogy ne legyen igazunk.
2023. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

'em úgy,hogy féltékenységi drámákat rendeztem feleslegesen, inkább én is "cselekedtem".'


Igen, ennek sokkal több az eredménye. A féltékenységi jelentet csak arra jó, hogy nyilvánvalóvá válljon, hogy bizonytalan vagy önmagadban és tehetetlen vagy.

2023. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Most már mindennap beszélnek 1 -2 órát. A férjem sok pirulos smileyt és napszemüvegest használ, bár nem.tudom ezeknek mennyibe van jelentősége. De olyan általános dolgokról beszélnek. Egy olyan rész volt, hogy a külsőről beszéltek és leírta, hogy szerinte mindene rendben van a nőnek. De semmi utalgatás vagy vmi.


És azt mondta a férjem, hogy csak barátkozik vele,mert szimpatikus, és talán járhatnánk majd össze is 4en. Nem tudom, hogy ez csak kamu vagy komolyan mondta.

2023. júl. 5. 22:42
 16/18 anonim ***** válasza:

Itt mondjuk 25-en hogy hahó, RED FLAG de látszik hogy te nem akarod felfogni.

Aztán majd ne gyere sírni 1,5 hónap múlva hogy “rajtakaptam a férjem… ezt soha nem gondoltam volna!”…

Vezessenek csak az orrodnál fogna. Azt akarod.

2023. júl. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy okos nô elintézi ( kielégiti) a férjét, hogy ne menjen véletlenûl se màshoz!
2023. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Haggyad hagy irogasson, az nem jelent semmit! Inkàbb avval foglalkozzàl, hogy ki legyen elégitve!
2023. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!