Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan házasságban ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan házasságban ahol a férj nagyon társasági ember,a nő is csak most otthon van a gyerekekkel, belefér kell e férnie, hogy a férj sokat beszélgessen neten kolleganőkkel akár még késő este is?

Figyelt kérdés
30 egy néhány évesek vagyunk,1,4 evesek a gyerekek.Én vagyok a feleség,nem néztem bele a mobiljába,eddig nem volt bizaalmi probléma.De mostanában feltűnt , hogy néha későn is írogat.Annyit láttam, hogy vmi nő jött fel kis chatfejbe , megkérdeztem, hogy ki ő,azt mondja kolleganő,akinek van férje,ne aggodjak.
2023. júl. 2. 08:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában így szokott kezdődni. Ne aggódj, csak kolléganő, csak barát.. Hahaha, ja persze, előbb utóbb kötődés, majd megcsalás.
2023. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem fér bele. Miért nem veled beszélget?
2023. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nos, bele kukkantottam, és pikáns vicces képeket küldtek egymásnak (szex témájúakat)de ameddig vissza olvastam(kb 1 órától 0 óráig)nem volt benne semmi érdekes,flörtölős dolog. Akkor ez talán tényleg ártatlan csevegés lenne? De az időpont akkor is zavar.
2023. júl. 2. 11:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem a pikáns téma is zavarna

Velem beszélgessen

2023. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Pikáns téma nélkül sem oké. Miéer nem veled beszéléget? Te kivel beszélgetsz, amikor otthon vagy kisgyerekkel?

Hiába probálod mentegetni, nem hrlxénvaló, amit tesz,

2023. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Beszélget velem,nincs úgy gond. Én éjfélkor már rég alszok ahogy a gyerekek is. Ő még sokáig fent van és hamar kel. Akkor szerintetek sunnyog? Őszinte legyek amióta beleovastam megnyugodtam kicsit de ezek szeeint naiv lennék?
2023. júl. 2. 12:06
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé naív vagy. Egy kolléganővel nem éjjel irogatunk egymásnak,és nem pikáns képeket küldözgetve. Max pár szó telefonon munka miatt napközben. Az meg ne nyugtasson,hogy a kolléganőnek is van párja. A te uradnak is van.
2023. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon naiv vagy.
2023. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én társasági ember vagyok feleségem nem. Én el is járok barátokkal ide oda néha, O nem.

De érdekes, mert soha nem kuldozgetek nocskeknek semmi pukansat sőt ha novel találkozom nem kérem el az elérhetőségét.

2023. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudsz mit csinálni,te most már nem az izgató nő vagy,hanem másfél éves gyerekek anyja,ha családcentrikus az jó.


Az izgalmakat vadássza,ahhoz,hogy megtartsd közöld vele feketén fehéren,hogy tudod mi van és a másfél gyerekeiteket nem csak ő vállalta.Ha nem tetszik fel is út le is út és te is unod,alig várod,hogy neked is izgalmas legyen újra az életed.


Tudom le fognak pontozni,de nálam ez bevált,mert ezt én sem tűrtem,csak így, nem tűrtem,nem úgy,hogy féltékenységi drámákat rendeztem feleslegesen, inkább én is "cselekedtem".

2023. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!