Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltott srác, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác a munkahelyemen, aki nagyon tetszik nekem. A gond, hogy már egy éve van barátnője! Engem nem ismer, csak köszönni szoktunk egymásnak.

A legnagyobb gond viszont, hogy megtudta, hogy nekem ő tetszik!! Azóta óvatosabban köszön, már nem integet messziről, meg ilyen fura lett.

Nem tudom mit tehetnék, hogy ne hozzam magam még kínosabb helyzetbe??!! Viselkedjek úgy mintha misem történt volna, vagy menjek oda hozzá és beszéljük meg?

Passsz......de nagyon nagyon kínos! :(

Előre is köszi a válaszokat!


2010. okt. 12. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha teljesen természetesen viselkedsz,ne menj oda ne beszélj vele!Tudja hogy tetszik neked,ha akar vmit majd kezdeményez!
2010. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem viselkedj természetesen,és semmiképp ne menj oda hozzá...
2010. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyökér, hülye pasi, miért kell úgy viselkedni, mint egy ellenséggel? Beszéljétek meg, és kész.
2010. okt. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Egyébként kérlek, magyarázd meg, hogy mi fogott meg igy egy ismeretlen pasiban. Nem képzelsz róla túl sokat?
2010. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit, felejtsd el, minél kevesebbet érintkezz vele, aztán majd ő is napirendre tér a dolog felett és nem lesz kínos. Én is voltam így, csak engem személyesen rázott le finoman a srác (én magam céloztam arra, hogy tetszik nekem) aki évfolyamtársam volt az egyetemen.
2010. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tehát, akkor ne csináljak semmit! Rendben!! :)

Hát ami leginkább megfogott benne az a kisugárzása! Nagyon szimpatikus srác, és mindig vidám!! Én is egy mindig mosolygó lány vagyok, szóval nálam fontos, hogy a srác is jó kedvű legyen! :)

jah, és azt elfelejtettem megírni, hogy azért tiltott, vagy tilos, mert én egy koliban dolgozom, mint asszisztens, ő pedig kollégista. De félreértés ne essék, én 22 éves vagyok ő pedig 23! :) Köszi, hogy írtatok! Próbálom elfelejteni őt, csak nehéz, mert már olyan szinten zavarban vagyok ha mellettem áll, hogy remegek! :(

Szép napot mindenkinek! :)

2010. okt. 13. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!