Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányhiány! Tényleg ettől van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányhiány! Tényleg ettől van?

Figyelt kérdés
már egy jó ideje nincsen barátnőm...1 hónapja próbálkozok,de még nem jött össze,és már nagyon magam alatt vagyok,teljesen depresszióba estem...tényleg az miatt van,hogy nem jön össze semmi és nem találok magamnak barátnőt?:S 15/F
2010. okt. 12. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
emiatt ne legyél depis, minden embernek van párja vhol, csak meg kell találnia. de ezt nem lehet eröltetni. amikor nem keresed a szerelmet, akkor talál rád. 14/L
2010. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15 éves fejjel még eltúlzod eléggé a dolgokat. :)
2010. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak már 1 hónapja ilyen vagyok kb...amióta nincsen kapcsolatom:/ és eléggé megvisel engem is és a barátaimat is,meg látszik hogy nem tanulok emiatt,alig érdekel valami...
2010. okt. 12. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Földet rá!
2010. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jajmár örülj neki h. szabad vagy, megtehetsz bármit. vagy ha nem jön be ez a fajta lazaság, akk meg bizonyitsd be , h. 1 csaj nélkül is megállsz a lábadon. ha magabiztos vagy, a lányoknak is jobban bejössz, hamarabb lesz bnőd.14/L
2010. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
moszuke,nem vagyok kíváncsi a provokatív és értelmetlen válaszaidra...tartsd meg magadnak őket,és ha köcsögösni akarsz akkor meg ott az édes anyukád...
2010. okt. 12. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
20:18 vagyok. Én 18 vagyok és már egy éve nincs senkim, szisztematikusan elutasít minden lány és teljesen szánalmasnak tartom már saját magamat is, de mégse vagyok emiatt depressziós, nem kellemes dolog de ez van. C'est la vie!
2010. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ebben az évben lehet h. nincs szerencsétek, de jövöre tutira bomlani fognak értetek a csajok:D. addig is legyetek kedvesek és poénkodjatok (de ne bunkón) ez bejön nekünk:D viszont aki depis meg rosszkedvű az taszitja a közelében levő embereket is.14/L
2010. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ez igaz...csak sajnos sokszor vagyok depis különböző dolgok miatt...mindig bizonygatom,hogy mennyire erős vagyok,meg ilyesmik...aztán amikor meg széthullni látszik minden,akkor nem tudom magamat összerakni...de az életet élni kell,ha mi megállunk,az attól még menni fog tovább...
2010. okt. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!