Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha egy lány szerelmes belém?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és nekem tetszik egy csaj de én nem tom hogy tetszek e neki
2010. okt. 12. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel msn-re dumáljatok és legyetek minél többet együtt akk tuti beléd szeret.
2010. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 évesen a hormonok tombolnak, de a nőknél még nem. Olyan 15-16 évesen kezdődik a nőknél. Szóval még ráérsz.
2010. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzunk valamit. Az hogy tetszrl valakinek, és hogy szerelmes beléd két külön dolog. A második egy mélyebb érzés. ami később alakul ki, de ebbe most nem akarok bele menni. :))

Ha bejössz neki, akkor a csajszi igyekszik sokat lenni a közeledben, figyel rád, foglalkozik veled. :)

2010. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12 évesen wowozzá
2010. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Például tetszel neki, ha láthatóan zavarban van, amikor beszélgetni akarsz vele, vagy oda mész hozzá :)
2010. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha felvágod a hasát pillangók jönnek ki belőle
2010. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszik a kérdés akko mi a f*szé kell irni

takarodj ha nem tudsz normális válszt adni

2010. okt. 14. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:
12 évesen wowozzá..ez g*ci jóXD
2011. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

olyan 3-4 méterről kérdezd meg tőle hogy hanyas let a dolija de csak akkor kérdezd meg tőle hogyha tudod hogy jó lett és ha mosolyogva mondja meg akkor tuti hogy szeret

de sose beszélj vele csúnyán soha bunkón mert ha ő is szeret igazán akkor nem tudja hogy mit higyen hogyha csúnyán szolsz hozá

2013. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!