Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy igazi kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi kapcsolat? Segíts légyszi!

Figyelt kérdés

Nem volt még komoly kapcsolatom. Mindig csak a futókalandokra futotta, mindig csak addig kellett egy pasi, amíg meg nem szereztem, utána eldobtam magamtól. Eddig nem is vágytam többre, de most megismertem egy srácot. Barátok vagyunk, de én most úgy érzem, hogy többet szeretnék. Végre szerelmes akarok lenni! És vele talán végre összejöhetne egy igazi komoly kapcsolat.


De mi van akkor, ha vele is azt teszem majd mint a többivel? Ha egy kicsit is közel engedem magamhoz eldobom? És egyáltalán hogy kezdjem el? Honnan tudom, hogy én is kellek neki? Milyen egy kapcsolat? Mit csináljak?


Köszönöm a válaszokat!


20/L


2010. okt. 12. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

szia!

én is hasonló problémákkal küzdöttem, bár nekem önbizalomhiányom volt. ez azt jelentette, hogy mihelyt komolyra kezdett volna fordulni egy fiúval a dolog, mindig megijedtem, hogy úristen, most hogyan tovább, mi van, ha beégek, ha nem leszek elég jó neki, stb-stb. aztán jött egy fiú, 20 éves voltam, aki nehezen, de elérte, hogy bízzak benne, azóta 3,5 év telt el. együtt élünk:) ezzel azt akarom mondani, hogy először is azt kéne tisztáznod magadban, hogy mi az, ami miatt így bánsz velük. vagy magadban, vagy bennük nem bízol szerintem. csak próbálj benne bízni, a jó dolgokat észre venni benne. nem tudom, hogy ilyesmire vártál-e, de azért érdekel a válaszod!

2010. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Inkább nem bízom bennük. Vagy ez rossz megfogalmazás, egy kapcsolatban nem bízok. Képtelen vagyok kimutatni az érzéseimet, és ha valaki közel kerül hozzám, akkor megijedek, hogy oda lesz a szabadságom és azonnal menekülnöm kell. A családunkban sem volt nagy divat az érzelgősség, soha nem mondták nekem, hogy "Szeretlek!", és én se mondtam még senkinek.


De ezen változtatni szeretnék, de nem tudom hogyan kell, és hogy kezdjem el.

2010. okt. 12. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdhetnéd ezzel a sráccal :)
2010. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja,és ezt elmondani nem lehet,vagy jön magától vagy nem. De jönnie kell.
2010. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legalább annyit mondhatnátok, hogy kezdjem el :)
2010. okt. 12. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:

ha tudod magadról, hogy ugyanúgy jársz el nála is, mint a többielknél, akkor szvsz értelmetlen továbblépned. Azért, hogy megint még egy emberrel kib@ssz, értelmetlen belevágni.

lehet nem szép dolog így kijelenteni, de ezt teszed. Csak magadat nézed, mi lesz a szabadságoddal, függetlenségeddel.


Dönts: maradsz egyedül, vagy engedelmeskedsz az érzéseidnek, amik talán a jó útra térítenek.

2010. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
1. vagyok! akkor te sem bíztál bennük. több a közös bennünk, mint gondolnád. nálunk sem volt divat az érzelmek kimutatása. sőt, apám folyton el is kergette mellőlem őket, talán ez is benne volt, hogy féltem egy kapcsolattól. Szerintem próbáld meg, kezd el jól érezni magad, csináljatok minél több közös programot. Járjatok sok helyre, és meglátod, ki fog alakulni valami. Ha nem, az azt jelenti, hogy nem hozzád való. ha meg mégis, akkor csak természetesen viselkedj, ne próbálj más lenni. így fog működni. a legfontosabb, hogy beszéljetek, beszélni, beszélni. minél többet tudjatok meg egymásról, ha meg együtt vagytok, akkor meg azért, hogy nehogy elmenjetek egymás mellett. meglátod menni fog, csak meg kell próbálni.
2010. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű:) Mert az igazi az valamiféle kép,a tökéletesség megtestesülése ami csak az elménkben van.Valamire vágynak az emberek,de a helyzet az,h mindig másra vágynak,mindig más kell. A legnagyobb szerelem is elmúlik 2-3 éven belül és utána valaki más kell majd.Férfiaknál ha qurvás akkor lehetne háziasabb,

kedvesebb.Nőknél ha sármos vagány akkor lehetne egy kicsit szendébb,jószívű vagy nem is tudom milyen. Nők a kedves megértő pasit keresik fehér lovon de ilyen szerintem nem létezik vagy ha mégis a nő elöbb útóbb ráun a dologra és a macsó rosszfiú kell majd.Ha valamit megkapunk elöbb vagy utóbb nem értékeljük..

2010. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uccsó, tökéletesen igazad van. 1. voltam.
2010. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!