Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a barátnőmet a továbbtanulásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy nagyon féltem a barátnőmet és most, hogy egyetemista lett mégjobban. Félek, hogy rámásznak, akarata ellenére és én nem tudom megvédeni, vagy, hogy elrabolják, vagy megerőszakolják. Szóval féltem na. És bevallom őszintén, egy kicsit attól is félek, hogy ott talál magának egy jobb srácot és elhagy majd miatta vagy megcsal vele. Nap mint nap ezen agyalok és már nagyon *zar. Szeretném lebeszélni erről az egész továbbtanulási marhaságról. Majd továbbtanul velem és akkor újra együtt leszünk napközben is, mint a középsuliban. Arra kérlek titeket, hogy segítsetek abban, hogy mondjam ezeket meg neki. PLS!!


2010. okt. 12. 18:35
1 2 3 4
 31/33 Prosectura válasza:
lehet h örökre tönkrebasznád az életét és az esélyét, hogy normális munkát találjon...marha
2010. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te gyönyörűnek tartod, még nem biztos, hogy minden férfi leteperné, főleg fényes nappal.
2010. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
haverok mondták h az egyetem más tészta... a haverok egyetemisták? tudják miről szól ez az egész? én egyetemre járok, 21 éves csaj vagyok. igen sok a buli a felsőoktatásban de alapvetően nem erről szól (nem erről kellene szólnia) ennek az egésznek. bár most magam ellen fogok írni: sokat bulizok én is DE a vizsgáim mind megvannak. 4-nél rosszabb jegyem nincs. okosan kell csinálni és a bnőd helyében már rég dobtalak volna... egyénfüggő h ki mit választ: pihenést vagy bulit, de személy szerint ha a párom ennyire le akarna korlátozni én már csak azért is elmennék bulizni és elmagyaráznám neki h ez az én életem és ha neki így nem felel meg akkor én sem felelek meg neki... akkor meg semmi értelme a kapcsolatnak...
2010. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!